Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek azzal a képességge...

Timiie86 kérdése:

Mit kezdjek azzal a képességgel hogy folyékonyan írok visszafelé? Jobbról balra, és a tükörben lehet elolvasni.

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 14:50
 1/7 anonim válasza:
Folyèkonyan kitörőlheted vele a segged
2015. febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is tudok visszafelé folyékonyan írni. Élj vele boldogan!
2015. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jelentkezz a BKEI-re (Budapest Folyékony Írási Egyetem) és válaszd a Jobbról-balra, tükörből olvasható mesterképzést.
2015. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ez azt jelenti, hogy az agyad bizonyos részei másképp működnek, mint az átlagembernek. Ez a tulajdonság nem feltétlenül jó, vagy rossz, de biztos társulnak hozzá egyéb dolgok is. Nos, ezeket kellene felfedezned, és együtt már esetleg használható lenne valamire.

Hülyeségnek tűnik a kérdésed, azért hurronak le mások, de ne feledd, sokszor egy nagyobb dologra apró értelmetlen jelek hívják fel a figyelmet (már aki észreveszi)

Szóval tudsz te más "fura" dolgokat is, legfeljebb még nem ismerted fel a lehetőségeket magadban. Hajrá!!

2015. febr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 katalin0427 válasza:

Nekem a suliban volt ilyen osztálytársam. a puskát a padra leírta és a tanár nem jött rá :)

Szóval buli volt neki

2015. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Rogton az jutott eszembe, hogy nekem volt egy diakom, aki meg fejjel lefele irt a fuzetbe, rendesen gyorsan. Olvasni tudott normalisan allitva, de fejjel lefele is. Annyira meglepodtem, mert azelott en meg ilyenrol nem hallottam, se nem lattam, hogy felvettettem videora es elkuldtem egy gyp-s tanarnak. O harapott ra, es valaszkent elkuldott egy kerdoivet, amit a gyereknek kellett kitolteni. Sajnos mar a legelejen kiderult, hogy nem csodagyerekrol volt szo, hanem valamikor kisebb koraban szemserulest kapott: egy ceruza hegye ment a szemebe. Lehet, hogy a szemidege is megserult, es ez okozhatta, hogy a jeleket megforditva fogta fel az agya. Lehet, hogy ez nem volt megfelelo szakertoi magyarazat, de mindenestre nezesd meg a szemed. Hogy mit lehetne vele csinalni? Hat talan a Guinness Rekordokba bekerulhetsz vele, ha gyorsabban tudsz visszafele irni, mint barki mas :D.
2015. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dorkaa:33 válasza:
Hát büszke lehetsz magadra eléggé!;) És , ahogy az előttem író személy állította, szerintem is használd fel puskának!:D Ha ilyen képességem lenne biztos erre használnám el:DD
2015. febr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!