Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől van az hogy néha nem...

Mitől van az hogy néha nem tudok normálisan, folyékonyan beszélgetni másokkal? (egy srác)

Figyelt kérdés

Nem vagyok buta... de mégis sokszor nehezen tudom kifejezni magamat! és ez főleg akkor baj hogyha zavarban is vagyok a lány előtt:S

Nem tudom, hogy van-e a kettő között összefüggés, de sokszor nem tudok a másik szemébe nézni, és ilyenkor máshová nézek.. de sunyi sem vagyok! :((

Segítsetek!



Valami gyakorlat ez ellen? Vagy bármi ötlet???



2012. okt. 8. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Jé ugyan ez van.. XD(kivéve a: "zavarban is vagyok a lány előtt"{l. Vagyok})Én pár emberrel úgy vagyok hogy Nem birok a szemébe nézni, csak pár mp-re.. 5letet nem nagyon tudok.. L/-
2012. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül:D
2012. okt. 8. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem :D :|..
2012. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit már egy előbbi tagnál is javasoltam 2 deci körte/vodka és az sem fog érdekelni, hogyha a szemed láttára változna át egy hátlábú szalamandrahallá :D:D



amúgy meg mit izgulsz mikor egy lánnyal beszélsz? beszélj úgy mint egy haveroddal, elvégre te úriember vagy nem akarsz semmit rosszat sem :D

2012. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 officialzsani válasza:
nekem is ez van :P de mindenkinál szokott ilíen leni :P de nem baj ennyi legyen a leg kisebb :)
2013. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!