Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan építsem a kapcsolataima...

Hogyan építsem a kapcsolataimat, hogy ha az emberek 70%-nak a megnyilvánulásai nem szimpatikusak igazán, a maradék 30% meg azokkal van akik egyáltalán nem szimpatikusak, tehát nem is adnak teret arra, hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Tehát, eleve, az a gond, hogy van egy bizonyos személyiségem, ami nem tud szórakoztatni, egy extrovertált, "mindegy, hogy miről beszél, csak vicces legyen" típusú embert..tehát ez az amim van, és amin nem tudok változtatni, még ha hülyére izzadom magam


de egész egyszerűen, nem találok olyan embert, akiben ne találnék, valami taszítót, ami miatt képtelen vagyok vele ismerkedni..


60-70-80%-ban olyan emberek vesznek körül, akik nem szimpatikusak, a maradék, meg azokkal hülyül akik egyáltalán nem..elvétve, de tényleg, csak éppen ha nagyon szerencsés vagyok, akkor találok egy olyan embert, aki nem is szarik a barátkozásra, meg jól is érzem magam vele, nem pedig lealacsonyultnak



2015. febr. 10. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezni kell tőlük, mert az emberek imádnak magukról beszélni.

Egyébként szerintem neked nem egy bizonyos személyiséged van, hanem beképzelt vagy. Lenézed az embereket és csak a rosszat látod meg bennük.

Kíváncsi vagyok, hogy én abba a 70%-ba kerülnék-e, akivel ha barátkozol, úgy érzed lealacsonyodsz hozzá.

2015. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!


Néha tényleg így érzem, de hogy lehet valaki úgy beképzelt, hogy képes lemondani a szórakozásról is?

Képes lemondani arról, hogy velük legyen és velük jól érezze magát, olyan emberek között akik tök jól elbeszélgetnek minden hülyeségről..és ezt nem negatívumnak mondom, hanem az az apró valami ami ahhoz szükséges, hogy mindenről tudj beszélni valahogy bennem nincs meg. Mindenre talál választ, még amire nem is tud


Észreveszem könnyen a rosszat, de nem célom lenézni senkit sem, sőt ha megismerem, akkor ezt simán felül tudja írni ez az előítélet


Te nem érezted még ezt? Nem direkt csinálom ezt. Mivel nem célom az, hogy rosszabbul érezzem magam mint a társaim

2015. febr. 12. 22:32
 3/3 A kérdező kommentje:

Most tettem fel olyan kérdést, amire nem lehet reagálni?


Valószínűleg te még nem érezted ezt, azért nem tartod fontosnak beszélni róla, mert nem fog változtatni semmit az életeden.

2015. febr. 16. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!