Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs kedvem élni. Mit tegyek,...

Nincs kedvem élni. Mit tegyek, hogyan?

Figyelt kérdés

Egyszer unom, máskor túl sok. Vagy stersszelek, vagy letojok mindent. 4 éve nincs értelme a napjaimnak. Hiába járok iskolába, van komoly kapcsolatom, vannak, akik szeretnek, csúnyának sem tartom magam. Ez mégsem elégít ki. Egyhangúnak, unalmasnak találok mindent. Vagy épp túl soknak, túl groteszknek. Sehogy sem jó. Ha van is pár "boldogabb", életvidámabb percem, a többi órámat ezek az érzések jellemzik. Konkrétan öngyilkosnak lenni sincs kedvem.

18/l


2015. febr. 11. 22:48
 1/10 anonim válasza:
Kérj pszichológusi segítséget. Depresszióban szenvedsz.
2015. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ejj, egyszer jönnél el velünk bulizni... x)
2015. febr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, pont ezért már "meggyógyulni" sincs kedvem. Nem akarok olyan lenni, mint mások. Úgy érzem átéltem már mindent, de nem hozta meg az életkedvem. Jó, nyilván nem mindent, de amiket eddig tapasztaltam: siker, boldogság, sikertelenség, fájdalom, szerelem, gyűlölet, teljességg-üresség...volt már az életemben minden érzés. Egyik sem hiányzik. Nem akarok már semmit. Meghalni semm-élni sem. Mit kezdjen magával az ilyen ember?
2015. febr. 11. 22:58
 4/10 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, kedves vagy, de abszolút buligyilkos vagyok. Régebben partyarcnak is mondhattam magam. Ott voltam mindenhol, kipróbáltam mindent. De semmi.
2015. febr. 11. 23:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig segítene. Én is a kiégés egyértelmű jeleit produkálom, de azon a heti egy estén érzem, hogy élek. Hidd el, hogy beléd hoznánk, olyankor nincs bírás velünk. :P
2015. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
azt kéne pedig.
2015. febr. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
33%
szánalmas vagy
2015. febr. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tekerj meg egy cigit ès lazulj el 1hèten egyszer
2015. febr. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó időket éljük. Elvették az emberektől a boldogulást, a tudást. Egy fogyasztó embert csináltak belőlünk aki elég buta ( mert elvették a látását a boldoguláshoz), de elég okos ahhoz, hogy tönkre tegye magát.

Figyeld a jeleket. Nemsokára bedől a pénzrendszer, mert ez így nem tartható fenn.

https://www.youtube.com/watch?v=tauFlTaDx1I


https://www.youtube.com/watch?v=X3mRQ1TrWps

2015. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2015. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!