Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy nincs...

Miért érzem úgy, hogy nincs kedvem élni? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Egy csomó dolog nem tetszik magamban de úgy érzem ha meglennének ezek a dolgok,akkor sem lennék elégedett. Mit csináljak? 19/L
2014. nov. 17. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy depressziós vagy. Egyeseknél az őszi, téli időjárás is előhozhatja.


Lehet hogy úgy érzed ha meglennének azok amik tetszenek és megszabadulnál azoktól amik nem akkor már nem lennél önmagad.

2014. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdésekből itt naponta van három, olvasgass vissza, biztos találsz a te esetedre is használható válaszokat.


Nagyjából az lehet az ok, hogy sokat unatkozol. Dolgozz sokat otthon, járj el szakkörökbe, vagy bármilyen csoportos helyre. Sok apró siker hozza a megelégedettséget.

Röviden. A ragozást meg majd visszaolvasod mástól.

2014. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm első a biztatást :) Második te pedig egy pcsfej vagy,semmi hasznosat nem mondtál ugass másnak :)
2014. nov. 17. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, mindig volt egy aktuális probléma, vagy magammal vagy mással, de rájöttem, hogy mindig stresszelek valami miatt. Ha megoldódik a probléma vagy sikerül változtatni, rövid időn belül újra jön a motiválatlanság és életuntság. Mostanra már beletörődtem ebbe, elfogadtam az állandó stresszt - ami lényegében nélkülözhetetlen, mondhatni az élet értelme - így néha még jó a kedvem is. (:

Szerintem azt csináld amit szeretsz mert ha csak szenvedésből csinálsz dolgokat, hogy lefoglald magad akkor még ha egy ideig látszólagosan jónak is tűnik, a végén kezdődni fog minden előről.

2014. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, hát ezzel kellett volna kezdened, egy jellemrajzzal magadról. Meg is van a diagnózis:

Egy ostoba, elkényeztetett tyúk vagy, aki beleköt azokba, akik segíteni próbálnak rajta. Ha így folytatod, még sajnálgatod magad pár évig, aztán öngyilkosságot kísérelsz meg, de ez sem jön össze, megkeseredett vénlányként tengeted napjaidat.


Dolgozz sokat, foglald el magad mindig, próbálj emberséges lenni másokhoz, ez segíthet rajtad.

2014. nov. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Figyelj nézd már meg mit írsz. Mi alapján írod,hogy elkényeztetett tyúk vagyok? Cseréljünk helyet egy hétig éld át,amiket én és meglátjuk hogy még mindig így gondolod-e vagy sem. Nézd végig ahogy verekednek a szüleid,nézd végig a nincstelenséget meg hogy nem tudsz meleg vízben fürdeni novemberben stb. Attól,hogy halálra dolgozom magam nem lesz jobb,tudom mert már próbáltam sőt iskola mellett is dolgoztam már gondolhatod mennyi szabadidőm volt jobb mégsem lett. Már egyszerűen úgy érzem nincs értelme semminek.
2014. nov. 18. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!