Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen tárgynak képzeled el...

Milyen tárgynak képzeled el magad?

Figyelt kérdés
Olyan tárgyakat mondjatok, ami tükrözi az éneteket, egyéniségeteket. A legfőbb tulajdonságaid alapján, milyen tárgy lehetsz?
2010. febr. 11. 23:45
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%
kulcs.....
2010. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat:) A továbbiakban odaírhatjátok azt is, hogy milyen tulajdonságaitok alapján választottatok.
2010. febr. 13. 15:36
 23/55 anonim ***** válasza:
100%

én írtam, hogy kálának tartom magam. a kála virágok közül is a mélybordó nemesítésű tetszik. rendkívül egyszerű, mert az egész virág egyetlen sziromból áll. viszont ez az egy szirom csodálatosan -határ nélkül, folyamatosan- megy át a szárból virágba, és ölelő formája van. a szirom tetején kitárulkozik, de csak finoman, elegáns szemérmességgel.

[link]

az oldalon fekete kála néven található

magam egy úrinőnek szeretném elképzelni, remélem, némileg az is vagyok.

azt már észrevettem, hogy néhány ember, férfi is, nő is szinte néhány perc ismerkedés után már meg is nyitotta a szívét, és mesélt a magánéletéről. volt aki annyit mesélt, hogy fel is zaklatta magát, tehát többet is, mint szeretett volna. soha nem sikerült megértenem, mivel váltom ki, hogy bizonyos embertípusba tartozó személyek ennyire megnyílnak. amin még csodálkozom, hogy ők észre sem veszik, hogy én nem is mesélek magamról, talán azért mert mindannyian hajlamosak vagyunk arra, hogy csak a magunk baja érdekeljen, így csak ők beszélnek. nem egyszer kaptam utólag köszönetet azért, hogy végighallgattam őket.

hogy ez mennyire függ össze a kálával, nem tudom, csak a kérdező egyrészt elgondolkodtatott, miért tetszik nekem pont az általam írt „tárgy”, azaz élőlény, másrészt sokat gondolkodtam azon is, miért hallgatok meg másokat, mi okozza azt, hogy egyesek így megnyílnak nekem.

a kála szerény, nem hivalkodó, én sem beszélek magamról sokat. ugyanakkor gyengéden ölel, én is igyekszem nem megfogni, aki velem van, inkább várok, akar-e ő velem lenni.

2010. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%
Lávalámpának jó lennék :)
2010. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonság: a lávalámpa csak akkor igazán szép, ha vársz néhány percet, órát, míg felizzik igazán. Aki először lát, csak a színeket látja, bár már első ránézésre tudja, hogy valami különleges van a kis tégelyben. De ha ki tudja várni az időt, akkor megvillantja az igazi valóját. És talán mert izzik és fel-le mozog. Olyan, mint az életem...
2010. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
57%
Én nem tárgy vagyok, inkább alany, meg néha állítmány, muhaha
2010. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
szét tört tükör
2010. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
én nem tudom. :S segítsetek! naggyon pesszimista vagyok, és néha vannak sírásrohamaim, de csak nagyon ritkán. szeretem a 18 karikás dolgokat... és az állatokat. :) ja, és egyáltalán nem vagyok közvetlen! ez melyik tárgyra jellemző?? :D
2010. febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
Egy szögletes széknek. Mindig igyekszem precíz lenni, határozott jellem vagyok, és realista, (tehát földhözragadt), nem vagyok túl ábrándozó jellem.
2010. febr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
100%
09.09-nek, szerintem egy delfin alakú kéjrúdnak kéne lenned XD
2010. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!