Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen tárgynak képzeled el...

Milyen tárgynak képzeled el magad?

Figyelt kérdés
Olyan tárgyakat mondjatok, ami tükrözi az éneteket, egyéniségeteket. A legfőbb tulajdonságaid alapján, milyen tárgy lehetsz?
2010. febr. 11. 23:45
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Én egy PORSCHE autónak: egyszerre strapabíró és érzékeny, egyszerre erős, de kifinomult, energikus, de nem praktikus, nem szürke középszerű, nem földhözragadt. Sajátos.
2010. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
én egy e-könyvnek:O
2010. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 thommyboy'99 ***** válasza:
Néha úgy érzem, hogy egy összegyűrt, füstbe ment terv vagyok, aki régóta szemétdombon hever néha viszont úgy, hogy ezt a szemetet valaki felveszi, s ennek alapján egy szép újat készít. Ez az új leszek én
2010. febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
én szerintem egy szép Kékes-Zöld Ford Focus lennék :D pont olyan mint ami nekünk van:D
2010. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:

Szerintem valami régi mérleg lennék.

Alap állapotban kiegyensúlyozottnak és határozottnak látszom, de ha valami nagyobb változás történik, akár negatív, akár pozitív, kibillenek az egyensúlyból, amit csak nehezen találok meg újra.

Azért tettem még hozzá a "régi" jelzőt, mert a képzeletemben valami ilyesmi lennék: kicsit kopott, ezüstös színezetű, régi kézzel készített darab, ami, ha kicsit lekaparjuk a rárakódott koszt, ámulatba ejtően csillog és az ember azonnal megbánja, hogy először esetleg az is megfordult a fejében, hogy kidob egy ilyen tárgyat.

2010. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

22.10 ez tetszett


egy cukorkaautomata :)

2010. febr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%

Fizika óra következik, aki nem bírja, meneküljön:


1) Antiproton: nem elhanyagolható tömeggel rendelkezem és eléggé negatív vagyok. Természetben nem fordulok elő, a normál részecskékkel nagyon nem jövök ki, legfeljebb más anti részecskékkel.


2) Fekete lyuk (csillagászati, nem női :) ): Tömeg stimmel :) Mindent magamba szívok, de semmi sem változtat meg. Amit magamba szívok azt egy teljesen máshogy működő téridőben lebontom, átalakítom és magamba olvasztom. Nem látni mi van a felszín alatt, igazából a felszín se látszik, olyan semmilyen. Vannak nekem is mindenféle tulajdonságaim, tömeg, töltés, sebesség, stb. , mintha normális lennék, de az egész egy anomália, talán még én se értem.

2010. febr. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Korona.

Vagy tiara.

Esetleg diadém.

2010. febr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
ékszer
2010. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
Speculum
2010. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!