Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyha vki tudja mit tegyek...

Hogyha vki tudja mit tegyek az légyszi. Mert ez már nekem kibírhatatlan.14/f (? ) (lehetőleg ne legyen törölve a téma. Nem 18+-os téma. és szükségem lenne segítségre. Kösz. )

Figyelt kérdés

lehetetlenség leírni azt ami most bennem van de.. megpróbálkozom vele hátha kihozok valamit belőle.

Hónapok óta olyan mintha valami a melkasamat nyomná. és a szívemet szorítaná. Az elmúlt kb 5-6 hónapban annyi dolog történt hogy azt leírni lehetetlenség. Személyiségben eléggé visszahúzóckodó és ezáltal félénk vagyok és az átlagnál érzékenyebb és kedvesebb is. Volt egy olyan időszak amikor nem tudtam mi a bajom, hogy mért esek szerelembe hamar meg ilyenek. akkor segítettek rájönni hogy valamiért barátnőt keresett a szívem de... valamiért így. Akkoriban felmerült bennem az is hogy esetleg meleg lennék e. de nem mert a lányok tetszenek és őket is szeretem. de akkor mitől van az hogy érzékenyebb vagyok mint az átlag? és félénkebb is? és régen pl miért akartam ennyire barátnőt találni? ez az egyik amit nem értek.

|

Jó pár éve vagyok agykontroll tanfolyamokon és megpróbáltam egy olyat is hogy "gondolattal teremteni". Elképzeltem magamban az illetőt. Nem tudom miért, de egy hosszú szőke hajú kedves (stb) lányt képzeltem el magamban teljesen. tehát külső belső személyiség stb. és egyre többet gondoltam arra hogy "de jó lenne ha..". és egyik nap ez megint beugrott. és hallottam a hangját. mármint amit elképzeltem. egyik barátom pont it volt de azt mondta hogy ő nem hall semmit. én viszont hallottam.. ez után pár nappal láttam is azt a lányt. tökéletesen ugyan az volt akit elképzeltem. és először barátom sem látta. akit előbb említettem. de másnap megint ott volt és láttuk. mind a ketten. pontosan ugyan azt. odamentem hozzá bemutatkoztam és elkezdtünk beszélgetni. egész jól belemelegedtünk a dolgokba és ahogy kérdezgettem mondta hogy ki édesanyja édesapja mi a hobbija mit szeret stb és (ez elég ijesztő volt) tökéletesen ugyan az volt minden mint amit elképzeltem. egyszerűen nem bírtam felfogni hogy mi lehetett ez az egész. aztán kb 1 hónappal később meg felszívódott teljesen az a lány. mintha nem is lett volna. de mind a ketten emlékeztünk rá.

Ez mi lett volna? annyira gondoltam rá meg minden hogy létrejött a valóságban? azaz mintha az agyam kivetítette volna ezt az egészet a valóságra / külvilágra és tényleg megtörtént?..

Zavaros ez az egész. Mostanság megint ilyen rossz érzésem van. Nagyjából 1 hete így hírtelen beugrik valami hogy pl "Ez el fog törni." de tényleg csak egy pillanatra. és pár perccel később meg tényleg eltört. a mai napon végig ilyen dolgok történtek. magyarórán végig. egyszerűen nem tudom hogy miért. még egy barátom volt ugyan így csak ő előző nap, és eléggé ijedten néztünk egymásra. mind a két nap. mondtam ma, hogy "2 perc és bejön a tanár". barátom mérte az óráján az időt, és tényleg. pontosan 2 perc múlva jött be. Mondtam neki, hogy 16:40 körül betoppan egy nő és kéri a hiányzókat. és tényleg. pont akkor kopogtak a terem ajtaján, és kérték a hiányzókat. egyszerűen..... és ez még csak pár dolog volt. a többit nem írom le nem húzom az időt. a vicceket mellőzzük ha lehet. pszichológussal már beszéltem. azzal ne gyertek. (megjegyezném hogy amikor a pszichológussal beszéltem akkor is mondtam neki szinte ugyan ezt és tényleg megtörtént ott is az hogy "ekkor meg akkor bejön egy férfi az ajtón és kérdezni fogja hogy mikor tudja fogadni". és bevált. tényleg megtörtént. szóval nem zavarodtam meg. válaszokat előre köszi. ha gondolja vki írjon és hosszabban is írok a dolgokról de most semmi képpen nem lehetséges ez. válaszokat előre köszi.


2015. febr. 18. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Placebo a dolog. Asszem ez jó szó rá.
2015. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Uristen nagyon erdekes ez a tortenet.Hiszel a termesztfeletti dolgokban?
2015. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
ha valaki nyitottabb az efféle dolgok iránt, és sokat foglalkozik az efféle agykontrollal, bevonzással, megérzéssel, akkor tényleg történnek ilyen dolgok, velem is megesett már sokszor hasonló, hogy utólag is csak a fejemet fogtam, hogy "nem hiszem el, hogy megtörtént/igazam lett/ez már vicces, hogy ennyire bejött". szóval van ilyen, ne aggódj, különleges dolgok zajlanak ebben a világban, nem vagyok egy hűdenagyspiritiuális ember, de igenis, el kell fogadni, hogy vannak tudományosan megmagyarázhatatlan dolgok.
2015. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. igen, hiszek a természetfeletti dolgokban, és nagyon(!) de nagyon(!) mélyen bele is szoktam menni ezekbe a dolgokba. tehát 110% bedobással. :D
2015. febr. 19. 18:42
 5/12 A kérdező kommentje:
gyors kérdés.. mi az a placebo? mármint az első válaszoló esetében. tehát hogy ő hogy értelmezte volna mert tudom mit jelent a placebo szó deeeee.... hasonló mint angolban jó sok szó. tbb jelentése van. :D (főleg ennek, mert ez latin szó és... igen :D )
2015. febr. 19. 18:45
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nagyon elhiszed a dolgot, akkor belemagyarázhatod valamibe, ami ugyan lehet semmit nem jelent, de te elhiszed hogy igen, mert el akarod hinni. Így értettem.


Első voltam.

2015. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
En is hiszek ebben ha ezen a vonalon haladunk akkor arra tippelnek hogy latod a jovot valamilyen mertekben.en a helyedben biztos elmennek egy szakemberhez
2015. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

elsőnek: rendben :) köszi.

utolsónak (#7)

:

Ezt hogy érted? Médiumra gondolsz? vagy esetleg...-re? (... = akármi. :d nem ugrott be más.)

2015. febr. 19. 20:02
 9/12 anonim ***** válasza:
ezt hívják megérzésnek bár nálad kicsit erősebb mint az átlag ha igaz próbáld meg fejleszteni uralni ha tényleg rendelkezel ezzel a képességgel.
2015. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Titok c. filmet.Nem csak úgy jött létre az a lány hanem már létezett, olyan közel élt hozzád, hogy képes voltál őt magadhoz vonzani.Tudnék az ilyen személyes tapasztalataimról mesélni de ez túl hosszú lenne és a legtöbben hülyének néznének.Nézd meg a filmet.
2015. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!