Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a pasi? Barátság téma.

Figyelt kérdés
Férfi-nő barátságról van szó, a korkülönbség közel 20 év a férfi javára. Aki nagyon jó fej, kedves, minden témáról lehet Vele beszélgetni, még betegen is eljön a találkozókra... De a beszélgetéseket, találkozásokat szinte 100%-ban én kezdeményezem... Szeretném, ha ez megváltozna és legalább néha "kezdeményezne" Ő is... Mit tehetnék???
2015. jan. 29. 11:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Úgy látja, hogy nincs reális esélye arra, hogy megdugjon. (Ha már ebbe a kategóriába írtad ki.Ö
2015. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát, arra tényleg nincs... Még a legelején bepróbálkozott, de mivel foglalt, nem mentem bele.... Megbeszéltük, hogy barátság. De mit tegyek azért, hogy Ő is "aktívabb" legyen??? Szükségem van a tanácsaira, a "józanságára..."
2015. jan. 29. 11:07
 3/17 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni! Hidd el! Ő már csak ilyen fog maradni!

Barát? Ha te futkározol utána, nagykegyesen megszolitgat ...

Elég egyoldalunak tűnik!

2015. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg barátok vagyunk... Mindenről tudunk dumálni, megbízunk egymásban... Csak ez az egyoldalúság ne lenne! Tényleg nagyon fontos nekem, mostanában különösen, mert egy elég nehéz időszakon megyek keresztül... És nem tudom, hogy mit tehetnék... :(
2015. jan. 29. 11:30
 5/17 anonim ***** válasza:
Van nekem egy nagyon-nagyon jó barátom. Tudom, hogy borzasztóan fontos vagyok neki, ragaszkodik hozzám, sokszor támaszkodunk egymásra, de két évnyi barátság alatt is jó, ha egyszer-kétszer kezdeményezett találkozást, akkor is valamilyen speciális ürüggyel (nem "csak úgy", hogy jó lenne dumálni, vagy ilyesmik). Elmagyarázta, hogy Ő ILYEN. Egyszerűen képtelen kezdeményezni, még ha igényli, akkor sem tud. Nekem is rosszul esett sokáig, de mostanra megértettem, hogy ha mindig besértődök rajta, akkor csak konfliktusok generálódnak. Úgyhogy inkább elfogadtam, hogy ő ilyen, és kezdeményezem inkább én a találkozásokat, amire mindig örömmel ugrik is. Megteheted, hogy jelzed, mit szeretnél, de ha ilyen a személyisége, akkor ne akard megváltoztatni. Fogadd el olyannak, amilyen.
2015. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam már beszélni Vele erről, de akkor kb. olyasmit mondott, amit a 3. válaszoló írt... Hogy Ő ilyen... Van olyan barátja (pasi) akivel kb. 1 évben egyszer találkoznak... De nekem ez akkor is rosszul esik... :(
2015. jan. 29. 11:48
 7/17 anonim ***** válasza:
Pedig akkor ez nem rólad szól, hanem róla. Márpedig ha ilyen, akkor nem tudod megváltoztatni, csak egyféleképpen tudod leküzdeni a rossz érzéseid: ha lemondasz arról, hogy úgy viselkedjen, ahogy nem tud. Különben az egész kapcsolat arról fog szólni, hogy vágysz valamire, amit ő nem tud megadni, és neki is rossz lesz, hogy elégedetlen vagy vele, nem fogadod el olyannak, amilyen.
2015. jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyébként egy kérdés: pontosan miért is fontos neked, hogy ő kezdeményezze a találkozást?
2015. jan. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azért fontos, mert szerintem a barátság ideális esetben azért kölcsönös... és nem csak az egyik fél "fut" a másik után folyamatosan...
2015. jan. 29. 12:10
 10/17 anonim ***** válasza:
És semmilyen más módon nem jelzi szerinted, hogy fontos vagy számára?
2015. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!