Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogyha valamit...

Mate065487 kérdése:

Miért van az hogyha valamit ki akarok mondani akkor ki akkor nem birok megszólani? Szó csak dadogva tudom elmondani vagy sehogy ez nem tudom miért van társaságban vagyok vagy csak úgy beszélgetek egyszerüen van amikor nem birom kimondani a szavakat

Figyelt kérdés
Ez valami betegség?
2015. febr. 21. 20:15
 1/5 anonim válasza:
Bincs onbizalmad felsz hogy felsulsz
2015. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemhiszem vagy nemtudom
2015. febr. 21. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
De-de, igaza van az elsőnek, én is így voltam sokáig. Nem mered kimondani, mert attól tartasz, hogy belebotlik a nyelved, vagy belehadarsz és hogy kiröhögnek. Ez egyébként az esetek túlnyomó részében így is van, már nem sikerül kimondani, mert annyira ráizgulsz az olyan szavakra, amiket egyébként simán ki tudsz mondani. Ez gyakorlatilag azért van, mert nincs önbizalmad, félsz a túlzott figyelemtől, hogy mindenki rád fog figyelni és hogy besülsz. Legalábbis nálam ez így volt, gondolom ez ilyen általános jelenség.
2015. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Majd megpróbálok Bizni magamban hátha úgy jobb lessz! :D

2015. márc. 8. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:
A megoldás a logopédus.
2015. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!