Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudom nem ebbe a kategóriába...

Tudom nem ebbe a kategóriába tartozik, de nem nagyon árkezik máshol válasz. Aki akarja olvassa el, és mondjon véleményt, tanácst? 13/L (hosszu)

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok most vagyok 6.-kos. "Beteg vagyok" a szüleim és az orvosok na meg mindenki szerint..

Azzal kezdődött minden hogy másoknak akartam meg felelni..na meg nem voltam magammal meg elégedve, nem ettem..jöttek az ájulások, rosszul létek..el mentünk a házi orvoshoz, annyit mondott hogy sovány vagyok meg vérszegény (ezt is csak rá nézésre állapította meg) írt fel minden féle vitamin tablettákat meg vast is..szedtem közbe ugy ahogy ettem is..továbra is jöttek az ájulások meg a mellkasi fájdalmak, szüleim el akartak vinni korházba..ordítottam, hisztiztem, el mentem otthonról (a vértől, tű meg ilyenek..el ájulok) szóval látták hogy nem tudnak elvinni..azt hitték hogy jobban vagyok..mivel nem mondtam el a további rosszul léteim. Szerintetek mitől lehetnek?.. Na meg azért is aggódnak mert szellemekről beszélek..na meg a halálról..ez miert baj? Hisz a halál az természetes dolog..ez az élet rendje..csak sokan nem fogják fel..:)



#anorexia #halál #szerelem #megfelelés #rosszullét ájulás
2015. febr. 28. 20:19
 1/10 anonim válasza:
17%
Honnan tudjam. De dugnálak
2015. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%

Kefelj egy nagyot es jobban leszel.


Egyebkent hisztis csa vagy.

2015. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod pm-ben bővebben kifejtheted a dolgot. A betegség megállapításához több dolog kell, és hidd el ha van is itt gykn orvos megmondásból ő sem biztos, hogy rá jön. Fiatal vagy a szorongás, a másoknak való megfelelés van benned ami nem jó, ebben a korban szabdabban kéne gondolkoznod, legyél önmagad annyira amennyire lehet, de azért halgass a szüleidre, hidd el a kórház sem olyan vészes hely én is voltam ott és nem csak amikor megszülettem.
2015. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Na ez az a kategória, ahol tuti nem lesz értelmes válasz...


Másrészről, ha az orvos nem tudja, mi honnan tudnánk? Akármennyire hisztizel, be kell menned kórházba, vagy valami más orvoshoz, ha gyógyulni akarsz.

2015. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
így van, de az is jó, ha egy orvosi diplomával rendelkező tanárhoz odamész, annak ugyanaz a képzettsége, de kellemesebb ember, és ránézésre is megmondja rendesen, ha viszont ez nem elég, tényleg menj el egy igazi kivizsgálásra
2015. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy sima kis tini depresszió, nem lesz bajod, a gyerekek 99%-nak van
2015. márc. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hány cm vagy? és hány kg?
2015. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
166cm, 40kg
2015. márc. 3. 21:01
 9/10 anonim válasza:

Figyelj! Nem akarok semmit sem mondani, csak olvasd el ezt a könyvet. Úgy látom te vagy a föszereplöje.(reszekben) Sok sikert,es jobbulast! :)

Jégviráglányok · Laurie Halse Anderson ·

2015. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szia, én nem vagyok doki, de ha egy barátra fan szükséged nekem írhatsz, akkor is ha nem iserjük egymást meghallgatlak, ha gondolod írj privátban
2016. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!