Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » öngyilkosság jár a fejemben,...

öngyilkosság jár a fejemben, mit tehetnék? ( Nem gyilkos módszert keresek, csak segítséget! )

Figyelt kérdés
Teljesen kiégtem,nem okoz már semmi örömöt,nem tudom a kötelességeim elvégezni,folyton rossz a kedvem. Ne írjatok olyat,hogy menjek orvoshoz az antideptől csak jól meghíztam pedig elég kövér voltam ígyis. Csak boldog akarok lenni,mit tegyek?
2015. márc. 5. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne pszichiáterhez menjél, hanem pszichológushoz.

Ő nem ad neked gyógyszert, csak terápiát.

2015. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Korod, nemed, tanulsz, dolgozol? Van valami hobbid, vagy amivel le tudod magad kötni? Sportolsz, sportoltál korábban? A futás szerintem remek dolog, én szó szerint ki szoktam magamból futni a legtöbb szemetet, ami a hétköznapokkal jár. Hátha neked is segít. :)
2015. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lennél hiányoznál valakinek? ha úgy érzed,hogy nem,akkor keress párt magadnak,barátokat,mert mindig ott voltak körülötted,csak nyisd ki a szemed!
2015. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el futni. Lehet hülyeségnek hangzik de nekem sokat segített. Mindegy merre mentem csak azt éreztem hogy én most "kifutok" a világból. Futás közben ismertem meg a jelenlegi páromat is. És rengeteget fogytam tőle. Hidd el ez csak segíthet.:)
2015. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!