Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik fájdalommentes halál?

SEXKÉRDÉS kérdése:

Létezik fájdalommentes halál?

Figyelt kérdés
Olyan halálra gondolok, ahol nem szenved az ember, és nem kell leugrani 500m magasból, és nem kínlódik az ember...
2011. dec. 17. 19:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
22%
Az ilyen kerdezönek mi jarhat a fejeben? Ezt a kerdes teszem fel magamban mikor a hasonlo kerdeseket olvasom itt. Ha valami komoly lelki bajod van es öngyilkosagra gondolsz akkor fordulj szakemberhez. Apolonö vagyok es tudok olyan halalrol ami erdeklne de nem irom le neked mert felek attol hogy te depis vagy es kepes vagy baromsagot elkövetni magadon.
2011. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Nekem már nincs erőm bárkihez is fordulni, sőőt nem is akarok már semmit tenni... Egyébként a kedvemért leírhatnád a dolgot !
2011. dec. 17. 19:35
 3/62 anonim ***** válasza:
79%
Szeretnel beszelni a banatodrol?Az idegeneknek olykor jobb elmondani lelki bajokat, mert pl. en nem ismerlek de azzal hogy foglalkoznak a lelki zavarjaidal elfelejtened a halalt mert lehet hogy tudnak segiteni.
2011. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:

Kedves tőled, hogy segíteni próbálsz, de nem fog menni...

Az egész életem csak egy sikertelenség...

Tehetséges vagyok, de semmit nem teszek érte, mert lusta vagyok, és ha neki is állok a dolgoknak, akkor is leállok idővel... Kyokushin karatézom is, voltam országos bajnok, de ezt sem tudom már csinálni, mert képtelen vagyok, egyszerűen nicns kitartásom... semmit sem érek el az életben, semmi nem jön össze, szerelmes voltam egy lányba két évig, de leírhatatlanul, de eldobott magától, esélyt sem adott... Sosem találok egy olyan lányt, aki más mint a többi, csak a filmekben, vagy az álmaimban találkozom oylan lánnyal, aki kéne... :S

A másik pedig, hogy nem látom értelmét már élni, nem látom értelmét semminek... úgyse jön össze semmi, és ha összejön akkor is... nincs értelme, ígyis úgyis meghalunk egyszer, és lényegtelen, hogy mikor, ha ígyuis úgyis ugyan az a vége... engem senki sem szeret, egyedül vagyok nagyon, magányosan, szenvedek, és nincs senki aki megölelne, és megkérdezné mi a bajom... ha kiírom egy közösségi oldalra, hogy ma megölöm magam, akkor sem kapnék egy üzenetet sem... Nem szeret senki...

Sírnom kéne, de nem megy :(

2011. dec. 17. 19:58
 5/62 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem mindenkinek van olyan szakasz az életében, amikor ilyen gondolatai vannak.

Aztán 1-2 nap/hónap/év/évtized múlva fellélegzik, hogy de jó, hogy nem tette meg.


Akkor ha már tényleg kilátástalannak érzel mindent, inkább keress egy vallást amit művelhetnél. Ott esetleg magadra találhatsz.

2011. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
37%
En szeretlek es megertelek ha nem külföldön lennek megölelnelek es segitenek elfogadni a vilagot ugy ahogy van. Vegyel peldat rolam: 29eves voltam es elvaltam mert megcsaltak,bantotak,nem bescültek.9eves fiammal uj eletet kellett kezdenem "0" forintal a zsebembe. Az apoloi munkambol eltünk es felvettem egy nagy deviza hitelt egyedül hogy hazat vegyek es a fiamnak megteremtsek mindent.Ma 35evesen a hitelem miatt külföldön kelldolgoznom tavol a fiamtol.Eldöntöttem hogy nem adom fel es kitartok a celjaim mellett ami az hogy a hazam ne veszitsem el es a fiamnak a tanulashoz az elethez megadjak mindent. Tudod sirok sokat ha nem latnak mert hianyzik a fiam de birom es kitartok. Optimistan allok az elet nehez dolgaival szembe. Latod a te problemad az enyemhez kepest nem is tünik nagynak. Akkor jol aterezve olvazsd el az eletem rövid reszletet es ertekeld at a te gondolataidat,problemaidat.
2011. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:

Igen ez igaz... De nekem nicns akkroa kitartásom, mint neked... És inkább szenvednék hitelekkel, mint hogy nem szeret senki és egy nagy nulla vagyok... Tényleg nem látom értelmét az egész életemnek, nincs miért élnem már..

Nem akarok tovább szenvedni, szóval inkább kilépnék...

2011. dec. 17. 20:27
 8/62 anonim ***** válasza:
Ha kilepnel hidd el hianyoznal sok embernek.Es ha mi itt most virtualis baratok lennek akkor lemondanal a halal gondolatairol? Elszomorit amit irsz:(Ha segit neked valamit az hogy nekem irsz a gondjaidrol akkor barmikor megteheted. Nem vagy egyedül es szeretnem ha ezt tudnad.:)
2011. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! :) egyébként tényleg kicsit jobb, hogy beszéltünk erről, de viszont úgyis tudom, hogy csak fájni fog a szívem, maximum 1-2 napig jobb... és már nem sokáig bírom :S és nem tudom miért folytassam...
2011. dec. 17. 20:45
 10/62 anonim ***** válasza:
54%
létezik több fájdalommentes megoldás is, olcsóbb is, drágább is, de csak olyannal beszélnék erről, akiről tudom, hogy nem használná ezt menekülőútnak.
2011. dec. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!