Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetnék menőbb?

Hogy lehetnék menőbb?

Figyelt kérdés
7-es vagyok, de nem valami menő az osztályba :/ szeretném, hogy a fiúk többet foglalkozzanak velem, meg stb. Kérlek ne irjatok olyan válaszokat...(nem azért akarok menő lenni, hogy dicsekedjek vele..-.-)
2010. febr. 14. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Pfff.... mi az h menő? Minek akarsz menő lenni, miért ki a menő, vagy hogy néz ki egy menő? Jár az utcán? XD
2010. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
annyira szánalmasok ezek a válaszok..
2010. febr. 14. 15:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is menő akartam lenni akkoriban, befestettem a hajam egy feltűnő vörösre, sminkelni kezdtem, meg szexi ruhákba járni. A pasik rögtön mind engem akartak. De sajnos az idős perverzek is.... csak azért írom le hogy te ne vidd túlzásba mint én tettem, mert marha rosszul járhatsz.
2010. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt akarod hogy téged akarjanak akkor csak azt tudom mondani mint az előttem szóló.

Ha viszont jófej akarsz lenni náluk akkor beszélgess velük,legyél kedves,ne szidd őket mint a legtöbb lány (elvégre ők is emberek) és az se árt ha vicces és mosolygós vagy :)

2010. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Csak menj és menj...

Na de mókát félre: kell minden türhőnek tetszened? És felvett dolgok tetsszenek-e valakinek, akit szívesen elfogadnál, vagy a tényleges, aránylag tökéletlen önmagad? Meddig tartana egyedül belegondolni ilyesmibe? XD

2010. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Az ilyen emberek mint te,lesznek késöbb a főnökök seggnyalói!Hajrá!!!
2010. febr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát. én biztos nem. kb. 2 értelmes válasz volt. nem értem, hogy az ilyenek miért nem tudnak normálisan válaszolni, vagy akkor minek válaszol?
2010. febr. 15. 17:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Igazából, mit szeretnél, mit írjunk?Hogy hogyan öltözz, hogyan viselkedj, kivel kezdj ki? Egyrészt, ha az osztályodban nem tartanak menőnek, akkor nagyon nehéz ezen változtatni. Annak egyszerűen nincs értelme, hogy te változtass a saját stílusodon, mert te te vagy, és ha valaki így nem szeret, az az ő baja, ő marad le valamiről. Érted?

A régi osztályomban én sem voltam senki, most pedig, a saját stílusommal rengeteg barátot szereztem, "bandavezér" vagyok, mert nem hagytam, hogy megváltoztassanak a hülye társaim. Te se akarj más lenni, mint aki vagy, és a saját személyiségeddel keress barátokat!

2010. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
olyan vagy amilyen ennél se rosszabb se jobb nem leszel találd meg azokat az embereket akik olyanok mint te és sok mindenben egyetértetek.. ők lehetnek az igaz barátaid.. önmagadat add az a legjobb :)
2010. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát én megtaláltam az igaz barátaim. és ott inkább én irányítok, de nekem elég rosszul esik, hogy le se szarnak néha.

és nemn oylan válaszokra gondoltam, h kivel kezdjek ki..

de azért köszi a válaszokat :)

2010. febr. 21. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!