Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetnék menőbb faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék menőbb facebookon?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy az egyik haverom sokkal menőbb facebookon mint én. Bármit kirak a legjobb csajok lájkolják. Amikor meg én teszek ki valami akkor csak pár közeli haver lájkolja. Pedig én is vicces meg érdekes dolgokat szoktam megosztani. Meg mondja hogy egy csomó jó csaj szokott neki üzenetet irogatni. Nem vagyok irigy, csak szeretném ha nekem is izgalmasabb lenne az életem. Mit tudtok ajánlani? Mivel lehetnék menőbb a csajok számára fb-n?

19/F


2010. okt. 25. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony komoly probléma.
2010. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kérj tanácsot attól akiét lájkojják, és nem lennék a helyedben szval ekkora gondokkal a vállamon élni sem érdemes
2010. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*facepalm*
2010. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát ettől r*hadtul érdekesebb lesz az életed...
2010. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
égetően fontos dolog ez...
2010. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

talán a barátod az életben is népszerűbb...

egyébként irigylem a problémáidat.

2010. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
lol
2010. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én rögtön ezzel a kérdéssel kezdeném a helyedben.
2010. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát apám, ha neked a fészbúk-üzenetek, meg lájkok tennék izgalmasabbá az életedet, akkor ideje egy évre kikapcsolni a számítógépet.


Get a life!

2010. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A facebook az élet sava-borsa. Istenem... szánalmas.
2010. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!