Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak az idegeskedéssel?

Mit csináljak az idegeskedéssel?

Figyelt kérdés
Bármilyen új helyre megyek, új emberekkel beszélek, szóval ismeretlen helyzetekben extra ideges tudok lenni. Nemrégen kerestek telefonon, de nem hallottam. Vissza kellene hívnom, de nem merem. Valamiért (szociális fóbia?) nagyon ideges vagyok és nem tudok ellene mit tenni. A szívritmusom felgyorsul, elkezdek picit izzadni, hülyeségeket csinálni és beszélni. Nagyon félek minden ismeretlen helyzettől. Képtelen vagyok megnyugtati magam. Mindezt ráadásul férfiként.

2015. márc. 8. 13:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Ez a felesleges, túlzott idegeskedés teljesen tönkreteszi az életem. Lehetetlen így rendesen beszélgeni másokkal vagy rendesen csinálni a dolgaimat, lehetetlen így élni.
2015. márc. 8. 13:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Régebben én is így voltam, a telefonálós dologgal egy picikét még ma is. Annyit tudok mondani, hogy csináld. Ha valami nem megy jól, akkor gyakorolni kell és menni fog, komolyan. Lehet párszor kellemetlen szituba kerülsz, de ne törődj vele, mindenkivel megesik, aztán majd el fog múlni.
2015. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!