Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek hogyan találhatnék...

Szerintetek hogyan találhatnék lelki békére?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokra vágyok az életemben,k amik szinte elérhetetlenek. Sőt az is lehet hogy biztos elérhetetlenek, csak arról még nem tudok. Emiatt nagyon sokszor vagyok szomorú, motiválatlan a mindennapokban. Bele gondolok abba hogy milyen rossz azoknak az embereknek, akiknek valami súlyos betegségük van meg minden, nekem meg ettől mentes hál istennek az életem, és még is csak azon tudok keseregni hogy képtelen vagyok rá jönni hogy szerezhetem meg azokat a dolgokat amik boldoggá tennének. Hogy találhatnék lelki egyensúlyra?
2015. márc. 8. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha azok a dolgok nagyon nagyok és elérhetetlennek tűnnek amik boldoggá tennének, akkor ideje elgondolkodnod, hogy mit tudnál tenni, hogy előrébb lökd magad ezek irányába. Motiválatlan vagy, mert túl nagy a cél. Amit tanácsolok az egyszerű: tűzz ki kisebb célt, és lesz miért felkelned reggel. Olyan célt ami a nagy célhoz akár csak egy picivel is, de előrébb visz.

Amúgy mik azok a dolgok amik boldoggá tennének konkrétan? Úgy talán többet segíthetnék..

2015. márc. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!