Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Testepites es tanulas kombinal...

Testepites es tanulas kombinalhato? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Marmint arra ertem, h nagy agy es nagy izom. Lehetseges mind a ketto, v csak az egyik? Tobb mint masfel eve gyurok. Kezdeskor 60 kg voltam, most 83. Mostanaba azt vettem eszre, h tanulmanyi eredmenyeim romlottak, nemcsoda, hisz nemis tanultam. De mintha gyengebb lenne a gondolkodasom, v lehet csak en beszelem be. Gondoltam arra is, hogy azert lehet, mert a ver az izaaimba megy az agyam helyett. Vagy ha tanulnek meglehetne mind a ketto?

Osszegezve: Elerheto-e az, h okos is, de viszont nagyon izmos legyek. Ha igen, melyiket csinaljam hamarabb: az edzest, vagy a tanulast?


2015. márc. 8. 21:49
 1/1 anonim válasza:
Inkább tanulj, ne gyúrj avval szart sem fogsz elérni az életben.
2015. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!