Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan csökkenthető a magasság...

Hogyan csökkenthető a magasság miatt fellépő önbizalomhiány?

Figyelt kérdés

174 cm magas vagyok. 21 éves srác. Jóképűnek tartom magam, az alkatom is sportosabb, bár az egyetemi években felszedtem egy kis felesleget. 74 kg vagyok. Szórakozóhelyeken, amikor minden csaj magassarkúban feszeng, szinte eltűnök közöttük. A haverjaim meg rendszerint 180 cm fölött vannak. Elég szar érzés. Ha küzdősportokra járnék, vagy body klubba, az szerintetek segítene az önbizalomhiányomon? Esetleg egyéb praktikák?

Sarokemelő betét? :D


2012. febr. 24. 16:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Na meg hozzátartozik, hogy nem is tartozom a társaság középpontjába. Vicces is vagyok, meg azért tudom, sokan kedvelnek, csak sokszor azt érzem társaságban, hogy a termetem miatt nem lehetek "domináns", nem adnak rá annyit a többiek, mint pl a 190 cm-s haverjaim véleményére.
2012. febr. 24. 16:49
 2/2 tetris ***** válasza:
100%

Egy kis praktikával pár centit lehet csalni a megjelenéseden.

1. Mindig viselj vastag talpú, vastag sarkú cipőt. Az már 1-2 cm-t magasít.

2. A hajadat növeszd meg, és fésüld sünisre a fejed tetején. Ez is lehet 1-2 cm.

3. Kezdj el megbarátkozni a kalappal, vagy viselj olyan sapkát, ami "búbos". Ez is magasít rajtad 1-2 cm-t.

4. Fokozottan ügyelj arra, hogy mindig egyenesen tartsd magad, vagyis húzd ki magad, fel a fejet. Ez is emelhet optikailag néhány centit.

Végül: A korban hozzád illő lányok (18-20 évesek) még nem jutottak el a személyiségfejlődésnek arra a fokára, amikor már a belső értékek számítanak inkább. Ezek a discós lányok a külső alapján ítélnek, meg a kocsid márkája alapján. Hidd el az igazit nem ott fogod megtalálni.

Vagy ha már nagyon vágysz arra, hogy partenered legyen, akkor egy nálad pár évvel idősebb hölgyet kellene keresned, aki nemcsak a külső jegyeidet látja, hanem a belső értékeid is számítanak.

Mégegy utolsó, ami talán egy nagy marhaság, de hátha segít: Én, ha magasabb szeretnék lenni, megpróbálnék sokat csimpaszkodni a bordásfalon, hogy a gerincem jól kinyúljon. Hát lehet, hogy magasabb nem leszel tőle, de alacsonyabb se, az már biztos.

Na, sok szerencsét!

2012. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!