Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek van vagy volt ilyen?...

Veletek van vagy volt ilyen? És ez mi?

Figyelt kérdés

Vannak olyan helyzetek ami(ke)t olyan mintha másodszor élném át (olyasmi mint a DeJaVu, de nem az)Ilyenkor olyan mintha tudnám hogy mi fog majd történni azelőtt 2-5 másodperccel, és amikor vége van a szituációnak arra gondolok hogy ez már megtörtént máskor is és mintha 90%-ba előfordult volna már. Majdhogynem minden nap előfordul velem ilyen.

Példaként: Mostanában játszottam a Life is Strange nevű sz.gépes játékkal, abba éreztem magamat ùgy hogy én ezzel már korábban tszottam, holott a játék megjelenése után 1 héttel később volt rajt a gépemen... Szerintem ez a DeJaVu-nak egy másik formája (nem biztos, csak gondolkodtam rajt)



2015. márc. 12. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Leírtad a szimpla Deja Vu-t, nem értem ez miért lenne más.
2015. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert 100%osan tudom hogy már megtörtént majdnem azt is hogy mikor
2015. aug. 15. 15:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!