Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudom vissza szerezni a...

Hogy tudom vissza szerezni a kontrollt? Kezdek átváltani agresszív üzemmódba!

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy én mindig is idegbeteg fajta voltam. De ami most van az már embert nem tűrő.

Az osztályom egy kalap szar, mindenki utál mindenkit. Eddig bírtam, csak oltásokkal a másik lelkének eltiprásával, fenyegetőzéssel, enyhe hangfelemeléssel.

De most elszabadult a pokol, már nem hallgatnak a szép szavamra. ÉS egyre jobban próbára teszik az idegrendszeremet. Visítoznak, énekelgetnek, kiabálnak, röhögcsélnek, és minden tettük, mozdulatuk, szavuk MŰ! És ettől olyan szinten idegbeteg tudok lenni...

Meg kinyitom az ablakot, (3 óra alatt az összes oxigén elhasználódott) és a kis k.rvák akik melltartópántnyi ruhákba vannak elkezdenek sopánkodni, visítozni, hogy csukjuk be az ablakot, ekkor pár hasonszőrű barátom leüvölti az illető fejét aki vagy vissza vesz magából és felvesz egy pulcsit vagy kimegy a teremből.

előző héten eljátszották az összes tartalék energiámat, box zsákon levezettem az idegességem mit ne mondjak maradandó károsodásokat szereztem az izületeimnek. De nem is ez a lényeg, hanem érzem, hogy kezdek agresszív lenni. Én nem akarok senkit sem megverni de már nem bírom ép ésszel. Egyik barátnőm idegnyugtatót szed suli előtt, hogy kibírja a napot. A másik a falat püföli otthon, a harmadik szív mint egy őrült. Szerintem ennek sok értelme nincs. Én meg kezdek átmenni pszichopatába és érzem, ha egyszer elpattan az a bizonyos ideg, akkor valakit addig ütök amíg mozog és amíg él. Amit persze nem szeretnék.

De nem tudom hogy is nyerhetném vissza az önuralmam.

Segítsetek légyszíves!!


2010. febr. 15. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
hát vmi pszichológus tudna ebben szakszerű tanácsot adni sztem:S
2010. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha másokat is ugyanazok a dolgok zavarnak mint téged, forduljatok az osztályfőnökhöz.

Abban igazad van, hogy agresszióval semmit nem lehet megoldani, sőt a végén még téged fognak leszídni, meghurcolni. Észérvekkel próbáltátok már meggyőzni az ablaknyitásról a lányokat? A viselkedésükkel nem sokat tehetsz. Próbálj ne foglalkozni velük, és olyanok társaságát keresni akik osztják a véleményedet, értékrendedet. (Kérdésedből úgy tűnik vannak ilyenek) Ha semmi nem hoz megoldást,akkor lehet, hogy iskolát, vagy osztályt kéne váltanod.

2010. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen már próbáltuk észérvekkel is!

De a legviccesebb, hogy amikor bejön a tanár és mondja, hogy nyissatok ablakot akkor az aki eddig üvöltözött, hogy mit képzelünk erre a tanárnak meg helyesel. Ekkor jön az a szituáció, hogy a sárga földig oltjuk az illetőt.

Az osztályfőnökhöz lehetetlen fordulni ilyesmivel, mert azt válaszolja: "Lányok ebbe nincs beleszólásom. Oldjátok meg!" Ha meg üvöltözöl a másikkal még te vagy leszidva, hogy nem beszélhetsz így a társaddal! Már felvetettük azt a lehetőséget is, hogy szortírozzák szét az osztályunkat. 12 osztály van az évfolyamunkba szerintem megoldható lehetne, csak a baj ott van, hogy nem egyezik a szakmánk egyik osztályéval sem.


Szánalmas az egész, elmenni pedig nem fogok pár kis szánalomra méltó p.csa kedvéért.

2010. febr. 16. 15:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lenne hatasos egyszer szajon vagni a lanyokat? Csak egyszer, nem tul veszesen, csak h erezze, lassan ideje lenne visszavenni. Lehet, h egy pofon ele hatassal lenne ra. De nem tudom...

Azt hiszem, inkabb magadban belul kellene megoldani, nem biztos, h masokkal van a baj. :(

2010. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Épp ez az, én is ezt mondtam, hogy legalább csak nekem lenne idegesítő, csak a fél osztály is ugyan evvel a problémával küzd mint én.

Amúgy volt 1 egyezség, nem verekszünk sem iskolán belül sem kívül, különben az ofő rögtön kirak minket az osztályból.

2010. febr. 17. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!