Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem, kezdem elveszteni...

Úgy érzem, kezdem elveszteni a kontrollt önmagam fölött. Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
Annyira tele vagyok feszültséggel, hogy mostanában minden vackon kiakadok, elkezdek mindenféle ok nélkül toporzékolni, kiabálni, ami a végén sírásba fullad. És nem érzem azt, hogy sima nyűgösség lenne, mert iszonyú rossz érzéseim vannak eközben az "akció" közben. Utána idővel pedig vagy semleges állapot, vagy kitűnő közérzetem lesz, amiben csak annyi a rossz, hogy egy héten belül újra kezdődik az egész... Úgy érzem, meg fogok őrülni, ezt pedig nem szeretném!
2011. aug. 9. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdj sportolni. Kezdj valami hobbit. Amikor pedig érzed, hogy áááá megőrülsz, és hogy ordítanál-na, akkor kezdd el üvöltetni a zenét, vagy épp akkor menj el egyet futni. Számolj el magadban, gondold át, hogy tényleg ki kell hogy akadj azon a dolgon annyira? Előbb-utóbb rájössz, hogy nem. Csak ez lassan megy.
2011. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Hobbijaim vannak, azon viszont elgondolkodtam, hogy valami küzdősportot tanulok. De arra meg keretem nincsen :(
2011. aug. 9. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
pszichológushoz?
2011. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utálom őket... de gondoltam már rá :)
2011. aug. 11. 00:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyan utálhatod őket, ha még nem voltál egynél sem?
2011. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy régebben, kiskoromban jártam náluk, egészen más probléma miatt, s gyógyszert is kaptam...hiperaktivitásra...
2011. aug. 14. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor pszichiáternél voltál! pszichológushoz menj!
2011. aug. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!