Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges az, hogy csak a...

Lehetséges az, hogy csak a nálam idősebbekkel találom meg a "közös hangot"? 12/L

Figyelt kérdés
Az osztálytársaimmal nem tudok rendesen elbeszélgetni, sem az évfolyamtársaimmal. A nagyobbakkal viszont annál inkább: a 15 éves nővérem barátnőivel, a hetedikes lányokkal, és cserkész vagyok, és a kirándulásokon is mindig jobban elbeszélgetek a nagyobbakkal, mert úgy érzem, velük vagyok egy hullámhosszon: értem a poénjaikat, megértem őket és megértenek engem is. Szóval lehetséges az, hogy csak a nagyobbakkal tudok rendesen elbeszélgetni? Mert az osztálytársaimmal nem igazán vagyok el, olyanokról beszélnek, hogy kinek mi a kedvenc állata/étele/színe. Szóval remélem érthető a helyzet...

2015. márc. 15. 17:29
 1/3 anonim válasza:
Én teljesen megértelek.Az én osztálytársaim sem valami értelmesek/érdekesek.Mindig csak másokat beszélnek ki ami nekem nem igazán tetszik.12/L
2015. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez szerintem tök normális. Talán hasonlítunk, és te is érettebb vagy, mint az átlag.
2015. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehetséges. Általában ha idősebb emberekkel érzed jól magad akkor az ő társaságukat fogod keresni és egy darabig ez hozza mindig magával azt, hogy egyre érettebb leszel a korosztályodnál! Tök normális és túlélhető a dolog, ami ráadásul később az előnyödre is válik/válhat!
2015. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!