Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsen egyéniségem?...

Miért nincsen egyéniségem? Soha nem is lesz már?

Figyelt kérdés

Közel 30 éves koromra sem alakult ki semmilyen egyéniségem. Vannak persze olyan dolgok, amiket szeretek meg olyanok, amiket utálok, de az átlagos emberekhez képest sokkal kevesebb, emiatt kaméleonnak érzem magam, negatív értelemben.


Még politikai meggyőződésem sincs. Képes vagyok bármelyikkel azonosulni és annak ellentétét utálni.


De ezen kívül szinte mindennel így vagyok. Ételekkel, italokkal, zenével, filmekkel, szórakozási formákkal.


Léteznek még rajtam kívül, akiknek hasonló problémájuk van?



2015. márc. 17. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te a jobbik fajtából vagy...

Egy elfogadó személyiség még mindig jobb, mint egy olyan valaki, akinek mindig viszket a feneke, és vezérürünek képzelve magát állandóan produkálja

2015. márc. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es hozzászólás folytatása:

tehát, akik állandóan produkálják magukat, azok többsége igen terhes a környezetére, esetleg a médiákon át igen sokakra. Az elfogadó típusú ember egyfajta logikusabb lény, nem strapálja magát olyan dolgok miatt, amiken nem tud változtatni, vagy ami alapvetően hülyeség. (Pl. a politika, vagy pl. a focidrukkerek, stb.)

Mindenkinek van egyénisége, Neked is, fel a fejjel. Attól, hogy nem sarkosak a véleményeid bizonyos dolgokban, még bizonyára észreveszed a különbségeket bizonyos dolgokban, vagy eseményekben, és attól hogy nem kezdesz el gyurcsány-módra ordítozni, vagy táncolva produkálni magad, még vagy olyan ember mint ő. Sőt...

2015. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek van egyénisége. nem vagy korán érő:) majd kialakul. Mindig törd a fejed, hogy minek örülnél igazán és akkor tudni fogod, hogy milyen vagy:)
2015. márc. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Az nem lehet, hogy neked ilyen az egyéniséged?

Mert szerintem, ahhoz, hogy az legyél, nem kell , h mindenről legyen véleményed.

2015. márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mandy1408 ***** válasza:
Nem attól lesz valaki egyéniség, hogy látványosan egyik vagy másik falkához csapódik, az valójában csak a bizonytalanság jele. Mindenki ész nélkül tartozni akar valahova, ezért alakulnak ki ezek a klikkek. Szerintem pont az az igazi egyéniség, aki ebből a színjátékból kimarad. Ne foglalkozz ennyit ezzel. Éld az életed, próbálj meg olyan dolgokat csinálni, amiket szeretsz, mindig újítani, kipróbálni amit csak lehet/érdekel, aztán majd ráérzel arra, mi a jó neked. Nem kell sietni, és csak lazán. ;)
2015. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!