Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsen legjobb barátom?

Nincsen legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Sok haverom van,de egy barátom se. Mindenkivel csak felszínes, kb. érdektelen dolgokról tudok beszélgetni, mert nekem nem jutnak eszembe sztorik, meg vicces dolgok, amivel esetleg tovább tudnám vinni a beszélgetést. Legtöbbször inkább hallgatom, hogy mit mondanak és arra reagálok. Hogyan lehetne változtatni? És nem mondjátok, hogy keressek másokat, mert elég sok embert ismerek, meg haverok vagyunk, de mindenkinél így van.
2014. okt. 28. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

hogy tudsz velük sokáig jó kapcsolatban maradni azt elárulnád esetleg, főleg így, hogy te nem tudsz velük beszélgetni felszínes témákról, de meghallgatod őket?


Hát, az ember úgy találkozik új emberekkel, hogy új helyzetekbe kerül, amiből ha szerencsés kikerül egy olyan ember akivel tényleg sok mindenben egyetértesz, de ehhez, nem felszínes embereket kell ismerned, nem olyanokat akik arra vágynak, hogy minél több barátjuk legyen..ezért olyan nehéz, mert a ritkább fajta nem a fő szociális alkat, ez az én véleményem

2014. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van olyan barátom, akit 16 éve ismerek és összejárunk, de vele is ez a helyzet. Több ilyen ismerősöm is van. Egyébként mindenki szereti, ha meghallgatják, meg azért többen összejárunk, viszont annyira már nem vagyok érdekes senki számára pont a fent említett miatt, hogy ketten, hosszú távon elbeszélgessünk spontán témákról.
2014. okt. 28. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!