Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszichológiai szakra biológiáb...

Magyarember1 kérdése:

Pszichológiai szakra biológiából érdemes emeltezni, vagy elég a középfokú vizsga?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem feltétlen biológiából, de egy tárgyból mindenképpen emeltezned kell, ha pszichológiára jelentkezel.
2015. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
és ha már emeltezel, akkor érdemes biológiából, hasznodra fog válni a későbbiekben, ha felvesznek
2015. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biosznak és angolnak vennéd a legnagyobb hasznát, de ha nem ezekből emeltezel, az se katasztrófa :)
2015. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha megy a biosz, akkor érdemes igen. Ha van más tárgy, amiből úgy érzed, jobban sikerülne az emelt, és el is fogadják, akkor lehet, hogy jobban megéri abból. Mindig magasak a ponthatárok, ahhoz, hogy bekerülj, nagyon jó érettségi kell. Én töriből és németből emelteztem, mert ezekből tudtam a legtöbb pontot összeszedni, és simán felvettek. De mivel megy az angol és a biosz is, nem lett ezekből hátrányom.
2015. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm az eddigi válaszait, sokat segítettek :) :)
2015. márc. 23. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!