Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angol középfokú, szóbeli...

Angol középfokú, szóbeli nyelvvizsgára hogyan érdemes készülni?

Figyelt kérdés
Kell ugye 20 tétel.Én arra gondoltam,hogy nem magolom be szó szerint az összeset,mert éles helyzetben nem hiszem,hogy eszembe jutna.Persze odafigyelek,hogy használjak jópár "középfokú kifejezést",,de néhol egyszerűbbel helyettesítem őket.Ez baj?
2014. jan. 23. 14:45
 1/2 lio77 válasza:
Szia:) Bemagolni nem is kell,a lényeg hogy választékos legyél,szerintem.Jobban értékelik,mint ha elkezded darálni a sablont:)
2014. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kamillewis válasza:

Én még nyáron voltam (meglett) és a szóbelim max. pontos lett.(én Telc-en voltam) Én sem magoltam be egy tételt sem, de mindről tudtam beszélni. A 20 perces felkészülési idő alatt leginkább erre kell figyelni a szituációra meg a cikkre annyira nem. Legyen nagy szókincsed. Nekem pl a sorozatokból van (sorozatfüggő vagyok:D)amiket angol szinkron magyar felirattal nézek. Komolyan:) Én most is váltig állítom hogy onnan tanultam meg angolul. Legyél kreatív és összeszedett. Ne próbálj meg nagyon kacifántos dolgokat mondani, mert lehet belesülsz de mit mondasz az legyen frappáns és hibátlan:)

Sok sikert!

14/L

2014. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!