Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mér vagyok ennyire sírós? 14/F

Mér vagyok ennyire sírós? 14/F

Figyelt kérdés
az a bajom hogy amikor bántanak/esetleg meg is vernek akkor sírok. hogy lehet megcsinálni hogy ne mert mások érdekes kibírják. meg amúgy is síros vagyok. MI ITT A BAJ ?????? HOGY LEHET HOGY NE SÍRJA
2010. febr. 17. 17:13
1 2
 1/12 anonim válasza:

ha megbántanak megvernek ez természetes h elszomorodsz megsértődsz hasonló ez ellen nem lehet mit tenni mert ez egyelőre így lesz még egy darabig(felnőttkorig) belülről jön a sok megbántás javítani lehet rajta h ne annyit:

-kerüld a balhékat ne hagy h megbántsanak de ne is üss mert az nem megoldás

-lehet h kissebb korodban is sok bántás ért ezért lettél sírós azokat a régi dolgokat akk hagy nem tudsz rajta változtatni inkább foglalkozz a mával és a holnappal:)

2010. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Érzékeny típus vagy. (lelkileg). Majd idősebb korodra elmúlik. Én is ilyen voltam, bár én lány.
2010. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
megvigasztalhatlak?:$^^
2010. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, mint te kérdező. Meg van egy osztálytársam, ő is ilyen.

14/F

2010. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

én lány vagyok. de nekem is volt egy osztálytársam aki ilyen volt. folyton sírt mindenért 15 éves fiú létére. még akkor is ha egy csaj beszólt neki. amikor meg fiú szólt be neki akkor visszapofázott és kappot egy kis pofont. és már akkor is bőgött. én nagyon utálltam mert egy k*csögb*zi volt. és órákon keresztül tudott sírni.

biztos nem adnak enni??:O

2010. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
érzékeny vagy ya,nyugi megerösödöl idövel,járj gyúrni inkább,kösd le a figyelmedet v mivel..
2010. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sokan lehet irigyelnének emiatt...a lányok többsége bukik az ilyen csávókra mint te(: persze van aki nem:D de sztem ezzel nincs gond ilyen vagy majd kinövöd vagy nem:D fogadd el magad:D 14/L
2010. febr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát utcsó válaszolónak igaza wan=]
2010. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ne idegeskedj emiatt, egyáltalán nem ciki!! Valószínűleg azért vagy sírós, mert sok problémád van alapból is, a beszólások és a balhék meg ezekre rátesznek még egy lapáttal, és olyankor borulsz ki. Idővel majd elmúlik ahogy idősödsz és rendbeteszed magadban a dolgokat! Nekem is volt egy osztálytársam, aki gyakran sírt fiú létére. Többen kiröhögték, de a normálisabbak nem. Aki elég érett hozzá, hogy felfogja a helyzetet nem fog kinevetni! Akik mégis nevetnek, azokra meg tegyél magasról! ;-)
2010. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az utolsónak nagyon igaza van mert kiborító életem van sokszor megölném magamat... mindenki kösz és még várom a többi válaszolót =D
2010. febr. 25. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!