Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek teccem neki?

Szerintetek teccem neki?

Figyelt kérdés

folyton engem néz és követ

ma pl. áltam a padon a barátnőmel beszélgetem és le emelt a padról és totál lesokkoltam mert meglepőtem de viszont folyton piszkál h ebbe meg abba vagyok szerelmes

léccy segitsetek! és ha igen mit tegyek?


2010. febr. 17. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
leemelt a padról? megfogott? szernitem tuti:)
2010. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen. jól adja jelét:) Szerinted miért mondd olyanokat, hogy ebbe meg abba vagy szerelmes, mert azt szeretné inkább, hogy belé légy :D
2010. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszike
2010. febr. 20. 19:48
 4/8 A kérdező kommentje:
de ha igen mit tegyek mert nekem is teccik 1 kicsit
2010. febr. 20. 19:49
 5/8 A kérdező kommentje:
ja és lehagytam h a legjobb barátnőm is belé szerelmes
2010. febr. 20. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:

ez így már bonyolultabb. :S A barátnőd gondolom nem tudja, hogy neked is bejön a srác, s tiszta ideg mikor azt látja hogy téged emelget.

Nekem is volt 2 barátnőm akiknek egyazon fiú tetszett.

A srác elkezdett járni a legkevésbé tetsző lánnyal, akkor még nem tudta, hogy a másik is milyen jó fej s sokkal értelmesebb, s kb 1hónap után otthagyta a csajt majd a másikkal kezdett randizni, persze a csaj félt attól a mit fog szólni a másik, de a legkevésbé tetsző végül belátta, hogy illenek egymáshoz, s ha nem tud mit ellene tenni, ha a srácnak nem ő kell, hanem a barátnője.

Lehet kicsit érthetetlen, de még korán van, az imént keltem fel:P.

Nah igen evvel arra akartam célozni, ha a barátnőd tényleg olyan jó barátnő belátja, hogy ha te kellesz a srácnak ő nem tud ellene úgysem semmit tenni, s hagy titeket boldognak lenni, amellett igen, hogy ő nagy fájdalmakat fog átélni :(.

Szemezget veled? Ha igen, tedd te is azt, s közben mosolyogj, valahogy így kellene a tudtára add.

Sok sikert. Az előző voltam :).

2010. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi sokat segitetél
2010. febr. 22. 19:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes haragban lenni a barátnőddel egy srác miatt.Ki számodra a fontosabb?Őt válaszd.Ha meg kicsit teccik akkor meg pláne.
2010. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!