Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teccem neki? vagy járni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teccem neki? vagy járni akar velem?

Figyelt kérdés

van egy lány facebookon, és ma beszélgettünk...és megbökött..nagyon örültem neki..itt már gondoltam rá hogy teccem neki..de én utánna visszaböktem...és nemfogjátok elhinni megint visszabökött..akkor ez azt jelenti hogy járni akar velem?

vagy esetleg valami több?


2011. júl. 27. 00:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon faceb. függő, és unatkozott, vagy tényleg "teccel" neki..bár aki nekem tetszik, az le is tudja írni a szót :)
2011. júl. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

persze, akivel beszélgetsz facen, az már azt jelenti, h vmilyen szinten félig jártok ;)

legalábbis ezt mondják.

2011. júl. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

bocicsoki2 :))


hát igen.. megbökött. ráadásul kétszer is. nincs mit tenni, ebből esküvő lesz hallod:O

2011. júl. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Istenem! Mért születik ennyi idióta a világra és mért találja meg a gyakori kérdéseket? Ááááá!
2011. júl. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

tényleg esküvő lessz?:O

de én még azt nem akarom...meg anyagilag se lehetne megoldani..:/

2011. júl. 27. 08:32
 6/11 anonim ***** válasza:
xD hát ezvan gyerek. : D kösd fel a nacit! ;)
2011. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy össze fogtok jönni! lesz 13,5 gyereketek, ebből 4 házasságon kívül, és 0,5 meg az áfa.
2011. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
és a házasságon kívüliek olaj sejkek lesznek és majd el veheted tőlük a pénzüket..
2011. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
azt hogy érted hogy 0,5 ?? felet fog szülni?:O
2011. júl. 27. 22:06
 10/11 anonim ***** válasza:
te most tényleg ennyire korlátolt vagy az agyi működőképességet illetően vagy csak szórakozol..? :DD
2011. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!