Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzek így lányok társasá...

Miért érzek így lányok társaságában?

Figyelt kérdés

Nemrég randiztam egy nálam 1 évvel fiatalabb lánnyal, külsőre passzolunk egymáshoz, egy "szinten" vagyunk. Mégis, mikor beszélgettem vele, láttam, hogy engem néz, nem értem, hogy mi tetszik neki bennem?? Vagy, hogy egyáltalán tetszem-e neki, vagy csak azért próbálkozik velem, mert szán, sajnál? Ezeken gondolkodtam a randi közben és teljesen elrontottam az egész hangulatomat, rosszul éreztem közben magam, így alig nyíltam meg, ő pedig a végére már kötetlen beszélt, míg én szinte csak hallgattam őt. Ismét szeretne találkozni, én pedig félek, hogy megint ez lesz és így kb 1 óráig ismét érezhetem rosszul magam azért, mert ilyeneket képzelek be magamnak. De, gondolom akkor nem akarna találkozni, ha ez így van, ahogy én hiszem, nem? Hiába tudom ezt is, nem nyugtat meg..

Ez már más, szebb lányokkal is volt így.

Mit kezdhetnék ezzel?

19F


2015. márc. 30. 20:01
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja, és a lánynak volt már 2 éves kapcsolata, nekem a leghosszabb pár napos volt.

Azt sem értem, hogy én mi újat tudnék neki mutatni? Én szűz, ő gondolom nem.. Én azt sem tudom milyen párkapcsolatban élni, ő pedig 2 évig abban élt. Én 0 tapasztalat, ő 2 év..

Semmi különleges nincs bennem, amiért érdemes lenne nálam próbálkozni.

2015. márc. 30. 20:06
 2/6 anonim válasza:
Heey! Fej a fejjel, egy kicsit több önbizalmat! :) Próbálj vele kedves lenni, és egy kis idő múlva biztos rájössz, hogy csak a barátod akar lenni a lány, vagy párkapcsolatot szeretne veled kezdeni. :) De avval, hogy meg se szólalsz, még a végén elijeszted! :D
2015. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jaja ez ismerős :D de sajna a "just be confident" duma nem működik, ez annál mélyebb dolog..


ilyenkor azt mondják, gondold, végig mekkora király vagy, gondolt végig, hogy mi az amiben jó vagy és erősítsd magadban...


de ha engem kérdezel, én is csak együtt tudok érezni veled, van hogy az is megfordul a fejemben, hogy azon agyalok a családom miért szeret, holott mindig szeretettel fordulnak hozzám és mégis..fura dolog ez, és hosszú, és nehézkes a változás felé vezető út

2015. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd tesó, dumcsizz, variálj, élet van.
2015. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbálom..
2015. ápr. 1. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
amúgy a próbál szóról szokj le, de úgy alapjáraton is, szerintem jó hatással van az emberre, ha nem próbálja hanem csinálja..át kell állítani a gondolkodást
2015. ápr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!