Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt vannak olyan debreceniek...

Itt vannak olyan debreceniek (lehetőleg lányok vagy nem túl jóképű fiúk, mert aranyos fiúk társaságában kellemetlenül érzem magam) akik fogyni akarnak de kéne nekik egy társ?

Figyelt kérdés

Csak mert én ilyen vagyok xd És egyedül nem merek elmenni futni :/ Ezért kéne valaki, akivel mehetnék, mert a közeli ismerőseim közül senki nem jönne el velem...

16/L


2014. aug. 1. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés:D:D de aranyosan van megfogalmazva:D


Már most tanuld meg, az aranyos sosem egyenlő jóképűvel, vagy: ha igen, mi azt nem kaphatjuk meg:D

2014. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát..köszi xd

amúgy nem tudom, én a jóképű fiúkra mindig azt mondom, hogy aranyosak :o akkor ez baj? xD

2014. aug. 1. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen fogynék csak én rohadt jóképű vagyok az a baj :/
2014. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem baj, csak ne hidd, hogy jót akarnak neked:D
2014. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
16:21 Basszus...:// De végülis ha dagadt vagy, nem anyira látszik, hogy jóképű vagy...:DDDD Mondjuk lehet, nem is vagy az esetem xd Küldesz magadról egy képet? :D (Már ha nem csak viccből írtad xdddd)
2014. aug. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!