Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kinek mit jelent a "bűvész"?

Kinek mit jelent a "bűvész"?

Figyelt kérdés

Ez egy pszichológiai teszt. Minden válasz számít!

A teszt lényege: kinek mi jut eszébe a bűvészről, mit jelent neki? Akár a bűvész szó, akár maguk a bűvészek, bármi. Nagyon kérek mindenkit hogy segítsen egy válasszal, a szakdolgozatomhoz kell. Mindenkinek köszönöm a segítséget előre is!



2015. márc. 31. 18:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha egy történeted van, vagy egy régi élményed, azt is várom szeretettel!
2015. márc. 31. 18:19
 2/7 anonim válasza:
A bűvész nekem olyan, mint egy földi varázsló. Bűvkört von maga köré.
2015. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bűvész. Nekem ez egy olyan embert jelöl, aki nem akar a közösség hasznos tagja lenni, aki buta trükkökkel átveri/szórakoztatja a népet. Lehet, hogy azért, mert szereti felvidítani az embereket, lehet hogy azért, mert ezzel könnyen tud pénzt keresni. Pont olyan ez számomra, mint bármelyik másik szakma. Lehet csak a megélhetésért végezni és lehet tisztességesen is. Aztán hogy mennyi haszna van, az már más kérdés. Én mindig utáltam az ilyen dolgokat.
2015. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkét választ, hasznosak voltak! Nagyon kérek minden látogatót, hogy pár szóban segítsen!
2015. ápr. 2. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Bűvész. Egy személy aki trükköket mutat be szórakoztatás céljából. A trükkök között gyakran szerepel kártyatrükk, de bármilyen más fajta, fizikával, szemfényvesztéssel kapcsolatos mutatvány is lehet. Gyakran tűnnek mítikusnak, de mindenki (majdnem) tudja hogy nem azok. Azt viszont kevesen tudják -egy-egy előadás alkalmával- hogyan valósíthatóak meg, és épp ez a titokzatosság teszi szórakoztatóvá az egészet.
2015. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha még aktuális.

Én bűvész vagyok és nekem a " Bűvész "

azt jelenti, nekem aki űzöm, hogy átverek embereket.

Hazudok, egy mozdulatot tanulok hónapokig és nem akarom hogy lássák.

2015. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm, nagy hasznát vettem minden kommentnek.
2015. aug. 19. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!