Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet, hogy van egy 'nemtudomh...

Lehet, hogy van egy 'nemtudomhanyadik' érzékem?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam már ezen, mert nem kevés furcsa dolog történik velem. Nem ilyen nagy dolgok, inkább kis furcsaságok, de egyre több. Szóval rengetegszer volt már olyan, hogy gondoltam valakire pár percig, és nem sokkal később megjelent ott, ahol nem nagyon gondoltam volna. Előfordultak olyanok is, hogy pl. sétálok egy üres utcában és így elképzeltem, hogy az a kapu most kinyílik, és tényleg jöttek ki rajta, vagy a suliban ugyanez az ajtókkal. Szoktam "előre látni", tehát ha meghallom, hogy a telóm rezeg, egyből gondolok valakire, hogy "na tuti xy írt" és tényleg, vagy hogy a TV-ben tuti ez meg ez megy, bekapcsolom és tádámm.. Szóval naponta rengeteg ilyen dolog történik velem, nem tudom, normális-e, de ennyi véletlen már nemhiszem hogy mindenkivel megtörténik:D Ötletek?

15/L



2015. ápr. 3. 14:33
 1/4 anonim válasza:
Nekem is vannak ilyenek :) neha megerzek vagy megalmodok dolgokat. Rengetegszer elofordul. Es ez mar nem lehet veletlen 15/l
2015. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül.:D
2015. ápr. 4. 21:10
 3/4 anonim válasza:
Nem vagy :)
2015. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Veru10 ***** válasza:

Nem ez lehet,hogy tényleg csak véletlen ,de nem biztos.

Én például ki szoktam találni,hogy mikor kapcsol ki a gép,tehát lehet,hogy ezzel mindenki így van,nem tudom.

10/L

2015. ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!