Mi történt velem ?

Figyelt kérdés
Teljesen megváltoztam az utóbbi években. 15 évesen érzem már, hogy az életem egyik nagy völgyében fetrengek, nem hiszem, hogy ez normális. Régebb jól tanultam, helyesen étkeztem, jártam ki a barátokkal, stb. Ma már nem érdekel a tanulás, nem járok ki haverokkal, evési zavaraim vannak, feljött rám egy pár plusz is. Tudom, hogy furcsa de 12-13 évesen egy csomó pasim volt, most pedig egysincs. De nem is ez a lényeg, hanem érzem, hogy nagyon megváltozott vagy eltűnt valami belőlem. Nincs már meg az az akaraterő, az az optimizmus, az a gyermeki naivitás ami megvolt régen és ami miatt olyan gátlástalan élhettem az életem. Még árnyéka sem vagyok önmagamnak ..... mi történt velem ?
2010. febr. 18. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
kamaszodsz. ha kibírod ezt az időszakot, akkor onnan jön a felnőttkor, máshogy fogod látni a világot. de ehhez az kell, hogy SIKERESEN kibírd ezt az időszakot, mert különben felnőtt korodban is lehetnek ilyen gondjaid (nem azt mondom, hogy depressziós leszel, hanem csak néha pl.: sötétebben fogsz látni dolgokat mint mások.)
2010. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tudom, talán valami a családban, vagy valaki megbánthatott. Nagyon sajnálom hogy így elromlott a kedved és az életed is. Gondolom ez nem vigasztal, de ugyanebbe a helyzetben vagyok plusz még egyéb:(

Próbálj valamilyen célt kitűzni magad elé, hogy visszatérhess a régi önmagadhoz. Elég egy apróság az elején, szép lassan. Hajrá!

2010. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán v ki megerösitésére vágyol,aki segitene eligazodni neked a körülötted lévő dolgokban..
2010. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!