Mitől undorodsz?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 18:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
fikától
2010. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
békáktól, ahogy ugrálnak, meg ahogy csillog rajtuk az az undorító nyálka. Bár lehet múltkor a félelem miatt is kezdem el hányni. Mert az álltalában úgy van, hogyha én meglátok egy békát, először sikoltok egy bazinagyot, azután rámjön a halálfélelem, minden elsötétül, és utolsó erőbedobásommal a kiutat kutatva rohanok el. Majd miután biztonságban érzem magam, végigfut a hideg a háatom, reszketni kezdek, és csak azután rókázok. És egy teljesen komoly.Ranidafóbiának hívják.
2010. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én elég jól bírom az undorító dolgokat, egyedül a büdös emberektől készülök ki! Azokat nem bírom :D
2010. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
cigányoktól, csövesektől, paradicsomtól, a közeledési eszközökön utazó 1000 éves nyanyák hordta még őket is túlélő szőrméiktől amik iszonyatos ápolatlan szőrme szagot terjesztenek. A pókoktól és az olyan emberekről akik azt hiszik, hogy de szeretem őket..
2010. febr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Zümy ***** válasza:
A pókoktól és ha látom pl.egy filmben,ahogy egy erős sav lemarja vkinek a húsát ..uhh...
2010. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok, írtam, hogy a pókoktól, midőn szerencse, este megcsípte egy pók a fülcimpám. :|
2010. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A taknyos zsebkendőtől.
2010. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
tőlled
2010. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A szhartól legfőképp,meg az aludt nyáltól,vastag kulától,gennyes pattanástól,zsíros hajtól, cellulitiszes valagtól,rengő hájtól,büdös szájtól,sárgás lepedékes fogaktól,hányadéktól kolbásszal a közepén,tömény parfümszagtól,gombás mufftól,gombás lábujjkörmöktől,bör és nemibetegségektől,kivágott-üres szemgödörtől,korhadó hulláktól,penészetelepek lepte bőrcuccoktól, berohadt kesztyűktől és lábbeliktől,pálpusztai sajt szagtól,tulzott bélgáztermelődés közben telefingott szobától,zsíros cupák kajáktól, spermaszáradék figyel a matracon,májgombócleves szagú hónalj hosszú szőrszálakkal rajta,szőrős valag szharcsimbókokkal, köröm alá szorult lepedék,cigaretta és alkoholszag,cefreszag,zápuló étel szaga,főtt csülök szag,fhasszag,ammoniaszag, fülpiszkálóról figyelő fülválladékcsomók, eltaposott rovarbél,sheggluk csikizős férgek. Csak ennyitől undorodok úgy nagy általánosságba,amitől püréznék legszivesebben.
2010. szept. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!