Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem undorodsz meg egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem undorodsz meg egy kicsit a párodtól, amikor kiderül hány párja volt előtted, hány emberrel feküdt le az előtt?

Figyelt kérdés
Amit te nyalogatsz, oda kitudja hány pasi dugta előtted, nőknél meg amit beléd dugnak hány nőben járt az előtt, stb? Nem éreztetek még ilyet?
2011. máj. 7. 06:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kúrvákkal jövök össze, így miért zavarna?
2011. máj. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

lool 1.:D ez jó volt


Amúgy meg az expárok "akciói" óta gondolm tisztálkodott már a kedvesed..

Szóval "higiéniai" szempontból értelmetlen a kérdés..



Sztem akit ez zavar, annak önértékelési problémái vannak...

Nem biztos abban h ő elég jó a párjának, és féltékeny az előzőekre..

2011. máj. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem nyalogatok semmit,és nem kezdek olyannal,aki szexmániás.
2011. máj. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hisz ahogy már előttem is mondták, biztosan tisztálkodott utánuk, lehetőleg többször is. :P

Továbbá szinte elkerülhetetlen, hogy olyan társat találj, aki még nem próbálta ki magát mással...


Amúgy meg nőlj fel idővel, mert ha így gondolkodsz, akkor egyedül maradsz.. nem fogja valaki csak neked őrizgetni magát.. Furcsa, de ez van. :P


Mennyi idős vagy?

2011. máj. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
en le is szoktam hanyni......
2011. máj. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Miért nem lehet érteni, hogy mit kérdez?


Én nem undort, hanem zavart szoktam érezni.

Zavar a gondolat is, h az akit szeretek volt már mással. De ezt elszoktam ütni azzal, hogy elhitetem magammal, hogy elsők vagyunk egymásnak. Ez szokott segíteni.


Vagy amikor nagyon erős az érzés, vagy ilyenekről beszélünk, volt h a páromnak is mondtam, odaillően, vicceskedve, hogy pl "nem is, mert nekem te vagy az első meg neked is én". Ő meg csak nevetett rajta :)


DE segít, mert ezen nem szabad fennakadni egy párkapcsolatban.


20/l

2011. máj. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert az előtte volt. Az a lényeg, hogy amikor velem van, akkor ne legyen párhuzamosan más.

Szerintem jó ha vannak a másiknak előtte kapcsolatai, mert akkor legalább már vannak tapasztalatai és ha tényleg összeillünk, akkor többre fogjuk egymást becsülni a többieknél.

2011. máj. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én egytől undorodtam, mikor elmesélte, hogy hány k*rvával volt együtt...

Nem sokáig maradtam vele, mert undorító és még henceg is hozzá...

2011. máj. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csak ne menjen át a városon és ne legyen egyéjszakás kalandja. Ennyit szeretnék.
2011. máj. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
osztom az első válaszoló véleményét:) nem ismerkedem olyanokkal:P
2011. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!