Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan ember (rajtam...

Van olyan ember (rajtam kívül) aki utálja, ha a sikereiről beszélnek, vagy megdicsérik mert például jól sportolt?

Figyelt kérdés
pl.:Ha azt mondják nekem röpiben, hogy béna vagyok, elkezdenek segiteni, majd ha egy kicsit bénán, de sikerül annak örülnek és akkor egyszerűen bénának és dühösnek érzem magam.
2010. febr. 18. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Hehe ismerős :D Majd én tudom mikor vagyok ügyes nem kell mondani XD Nagyon ritkán esik tényleg jól a dicséret csak ha tudom h valamit tényleg fаszásan megcsináltam és olyan mondja akinek adok a véleményére.

16/F

2010. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Hát én elég jó vagyok röpiből. És utálom ha dicsérnek!

Általában amikor valamiért megdicsérnek rögtön elbaszarintom.

Múltkor is, én nyitottam erre bekiabálnak 10 en, hogy Te jó vagy Niki úgyis sikerül, Gyerűűűnk! Én meg persze, hogy a háló alatt ütöttem át..

2010. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
legalább nem vagyok egyedül =D
2010. márc. 3. 17:37
 4/10 A kérdező kommentje:
és köszi a válaszokat!
2010. márc. 3. 18:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Én se szeretem, ha dícsérnek. Jól van, mondja meg egyszer de ne töltsünk el ezzel hosszú (és számomra kínos) perceket.

Pl. amikor fogytam fél óráig arról beszélt a társaság, hogy mennyit fogytam és mindenki engem bámult. Nem értem miért olyan nagy ügy ez.

Ha sikeres vagyok a munkámban akkor is feleslegesnek érzem erről beszélni. Jó persze, azért ismerjenek el, tiszteljenek kezeljenek egyenlő félként, ne nézzenek le de nem kell a felesleges felhajtás.


Múltkor is akkora ujjongás volt egy kis apróság miatt, hogy már-már azt hittem valami karnevál kellős közepére csöppentem.

2010. márc. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fúú én utálom ha megdicsérnek. Olyankor mérges/ideges leszek és legszívesebben ott se lennék. :D Mindig zavarba jövök és kellemetlenül érzem magam. Nem jó érzés, meg nem is tudom kezelni a helyzetet. Általában csak zavartan mosolygok, nevetgélek és elmotyogok egy "köszit" vagy valamit. :D
2010. márc. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Alacsony ingerküszöbű embernek csak az rossz, ha dícsérik, meg az, ha le se sz@rják. Vegyük észre: nincs átmenet a kettő között, és mindkettő ok a nyomorultságra. Minek?
2010. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok vele :) 14/L
2010. márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hm, hát ha tényleg jól csináltam vmit, dícsérjenek meg, de nem fél órán keresztül. Nem vagyok egy romhalmaz, hogy úgy kelljen dicsérgetni, mint egy 5 évest. -.-"

Vagy dicséret helyett tiszteljenek a gyakorlatban.

2010. márc. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kérdező: mintha csak én írtam volna ez a röpisetXD
2010. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!