Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti is féltek mások előtt...

Ti is féltek mások előtt telefonon beszélni IDEGENEKKEL? És pl: bemutatkozni, angolul beszélni? Minden 3-4 telefonbeszélgetésemkor enyhe megszégyenülést érzek, ez mitől van?

Figyelt kérdés

Tesómmal régen voltunk egy "gyerekkori bulin" 10-12 évesek lehettünk, és tesóm beleszólt a telefonba és bemutatkozott teljes néven, és mindenki röhögött rajta..Én meg elgondolkodtam, hogy én is teljes néven szoktam bemutatkozni, és totál szánalmasnak érzem ilyenkor magam..


Aki nem tudja miről beszélek azt is megértem, elképzelhető, hogy teljesen más genetikánkból adódóan sosem fogjuk megérteni..


Tehát, felhívsz valakit és teljes néven bemutatkozol, majd mondod a dumát amit szeretnél, ha a másik teljesen közömbös és lekezelő, és readásul ezt valaki hallja is akkor eszméletlenül megszégyenülve érzem magam, ha egyedül vagyok akkor csak pár napig agyalok rajta és jobb esetbe csak max 1-2 rosszabb napom lesz..


Nem lehet, hogy csajokhoz vonzódó, férfi nemi szervvel megáldott és magamat srácnak elfogadó, de egyébként csaj agyú személyiség vagyok? Hiszen ilyeneken egy normális srác nem gondolkodik nem? Kiemelem aki ezeken agyal az manapság NEM NORMÁLIS nem?


Állandó frusztráltság valami kegyetlen..


21f



2015. ápr. 8. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezeket lehet jól fejleszteni.

Nekem pl az angol. Évekig jártam konferenciára külföldre, nemzetközi csapattal terepre és kb egy kukkot nem szóltam, féltem angolul megszólalni. Most novemberben lett egy külföldi barátom. Az első egy órában nagyon para volt beszélni, de azóta! (Külföldi munkát keresek) Ma pl, nem is számítottam rá, felhívtak skypeon munkaügyben, azonnal kezdjek el angolul beszélni. No para, minden ment gördülékenyen. Tehát hogyha rá vagy kényszerítve egy bizonyos ideig, akkor nagyon jól fog menni.

Ugyanez van a telefonálással is. Attól én is nagyon parázok! De nem olyan dolog szerintem, amit ne lehetne fejleszteni. (abban call centeres munka segíthet)

Csapj az asztalra, hogy ebből eleged volt és változtass!

(én is ilyen voltam)

2015. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!