Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted baj/vagy hülyeség,...

Szerinted baj/vagy hülyeség, ha valaki komolyan veszi mások furcsa/sötét beszólásait vagy vicceit, ilyesmit? Ha egy ismerősöm furcsa, érthetetlen dolgokat mond néha, meg zárkozottnak is tűnik, normális hogy emiatt irritálón taszít és félek tőle?

Figyelt kérdés
Alapjábavéve túlreagálós természetem van. De akadnak olyan helyzetek is, amikor speciel, bizonyos emberek minden szavát reagálom túl, akikkel nem vagyok jóban. Bár volt, amikor megbántam, de mégis sokan úgy érintenek, hogy egy időután nem értem rajtuk, hogy "miért mondanak/írnak" hülyeségeket vagy fárasztó dolgokat, és néha nagyon túl reagálom. Pl. legutobb valaki elég sötét viccet írt facebook-ra(igaz, a hely, ahol hajlamosabb vagyok félre érteni a szövegeket), bár úgy tűnt, mások nem reagáltak úgy rá, de rám nagyon irritálóan hatott, és azt a benyomást hozta, hogy ő biztos valami rossz szándékú ember belül, pedig eleinte nem volt bajom vele és kedveltem, és amikor ilyesmivel ítélem el, akkor furcsa helyzet, és lehet, hogy paranoiás is, olyankor úgy vagyok vele, hogy "nincs amire alapoznom", de távolról sem szeretném, hogy legyen, hogy eljussak odáig:)). Bocsi, ha lefárasztottalak a gyerekes kérdéssel, majd elmúlik.
2015. ápr. 11. 22:22
 1/3 A kérdező kommentje:
föleg az ösztönzött a kérdés kiírásában, hogy az említett személy olyan, akiről azt mesélik az ismerőseim, hogy nála normálisabbat nem is ismerhetnék(barátom volt kis-ideig), és én is az egyik legrendesebb ismerősömnek tartottam, kivéve amikor úgy mutatta magát, mint a fent leírtakban, aztán összevesztünk, és utána gyakrabbak lettek az idegesitő beszólások, így egyrejobban zavart.
2015. ápr. 11. 22:30
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán egyszerűbb lett volna, ha konkrétan leírod, mit mondott, mert így elég kusza.
2015. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

minek idézni:))? bár konkrétan a legzavaróbb benne, hogy szakítás után elég drámai dolgokat írogatott, és máskor meg szerelmes, vagy szexuális célzásaival jött, mikor már rég szakítottunk, máskor meg valamin kiakadt, ami elég értelmetlen beszélgetés volt.

Nehéz idézni, nagyon sok beszélgetés zavar, de a legtöbb csak kis mértékben.:))

Csak azt furcsállom, amilyen megszálottnak tűnik néha, emiatt taszít.

2015. ápr. 11. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!