Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt szeretném, ha Bellatrix...

Azt szeretném, ha Bellatrix megkínozna, Liara pedig megölelne. Ez normális?

Figyelt kérdés

Bellatrix Lestrange a Harry Potterből:


[link]


Liara T'Soni a Mass Effectből:


[link]


Veletek előfordult már, hogy szerelmesek lettetek kitalált/fikcionális személyekbe? Szerintetek ez normális?


18/L/L



2015. ápr. 8. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Semmi gond nincs vele :) Leszbikus vagy vagy biszex?
2015. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben leszbikus. :)
2015. ápr. 9. 07:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En a Mass Effectben Garrussal voltam igy, de szado-mazo nelkul. :D De mondjuk szerintem nincs olyan ember, aki legalabb egyszer ne szeretett volna bele akar egy kicsit is egy konyv-, jatek- vagy filmszereplobe. Nem veletlenul van ennyi romantikus tortenet. Az emberek szeretnek fantazialni. :)
2015. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen normális. Bár az utóbbit nem ismerem, Bellatrix óriási karakter. :)

*u.i.: respect, amiért felvállalod*

2015. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is normalis :3

Kicsit aranyosnak is talalom ahogy rajongsz ertuk :p

17/L/L

2015. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hehe, teljesen megértelek :D
2015. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

3-as, az első femshepem összejött Garrusszal ME2-ben, de csak azért, mert az első részben senkivel sem románcolt, Jack-kel pedig nem lehetett. Illetve Garrus az egyik legnagyobb arc az egész trilógiában.


4-es, köszi. Bellát imádom már jórégóta. Azért kedveltem meg legfőképp, mert van pár hasonlóság köztünk (szélsőségesség, szadizmus, bár nekem nem olyan súlyos fokú, és én mazochista is vagyok).


5-ös, azért nem csak fikcionális karaktereket szeretek. :)

Az a baj, hogy azok a nők, lányok, akiket szeretek, szinte mind egy szálig heterók. Egyszer volt kapcsolatom egy pánszex, poli lánnyal, de ő meg nagyon távol élt (több ezer km), élőben nem is találkoztunk. :(


6-os, köszi. :)

2015. ápr. 9. 20:39
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

5os vagyok: aterzem xD nekem is csak tavkapcs jutott (eddig), de en inkabb leszbikusok kozott keresek.. Csak hat.. Nem egyszeru :D


*nincs olyan hogy hetero, csak makacs ;) :)

2015. ápr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!