Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bölcsis koromtól egészen...

Bölcsis koromtól egészen mostanáig (20) rendszeresen bántalmaztak otthon. Fiú vagyok, de sosem éreztem magam jól a bőrömben. Úgy érzem, ha átműttetném magam nővé, akkor helyreállna minden.!?

Figyelt kérdés
Kissé bizonytalan vagyok, de ha meg lesz rá egyszer a pénz, erősen fontolóra venném. Állandóan vidám típus vagyok, sok férfias(autók) és sok nőies dolog is érdekel (főzés, takarítás). Ezeket a gyerek+kamaszkori dolgok miatt érezhetem vagy tényleg "férfi testbe zárt nő" vagyok!?

2015. ápr. 12. 00:38
 1/9 anonim válasza:
Valószínűleg ezek miatt, legjobb lenne, ha elbeszélgetnél egy pszichológussal, eléggé megnyomoríthattak a szüleid :/ valószínűleg nálad így csapódott le.
2015. ápr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nemcsak a szüleim. A nagyszüleim, a nevelőim, az általánosban 1,5 évig meg a középsuli fele 3 évig.
2015. ápr. 12. 00:49
 3/9 anonim válasza:
Elég borzasztó család lehet. Nincs valami ismerősöd, vagy normális rokonod, akihez el tudnál költözni?
2015. ápr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs.
2015. ápr. 12. 01:13
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Ha levágatod a farkad,gondolod,hogy tisztelni fognak odahaza?

2. Ha annyi pénzed lesz inkább albérletre költsd és lépj le otthonról.

2015. ápr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is szeretek főzni és a gyerekeket is nagyon, nincs ebben semmi férfiatlan. Próbálj meg elérni egy jó pszichológust.

Ilyen műtétbe csak akkor lehet belevágni, ha 100%ig biztos vagy benne.

2015. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
90%-ban biztos vagyok abban, hogy a műtét teljessé tenne. Amúgy mondtok valamita pénzzel. Pszichológus azt mondta még anno amikor egyszerre több hozzám közel állót temettem el egy tavasz alatt, hogy ez nem pszichés dolog.
2015. ápr. 12. 14:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért tenne teljessé a műtét? Szerinted átoperáltként elfogadna a társadalom? Nem műtét kell neked,hanem elköltözni JÓ MESSZIRE a családtól és találni valakit,egy társat.
2015. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérd pszichológus segítségét,a műtétről utána is dönthetsz,van időd. Az visszacsinálhatatlan. A lelked viszont rendbetehető.
2015. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!