Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már vagy 1 hete honvágyam van...

Már vagy 1 hete honvágyam van és egész nap ez jár a fejemben. Pedig itthon vagyok. Akkor meg miért van ez?

Figyelt kérdés
15/L

2015. jan. 5. 20:29
 1/4 A kérdező kommentje:
próbáltam azzal nyugtatni hogy biztos a sulis barátok hiányoznak de nem, mert ma kezdődött és egész időben ez járt a fejemben. még most is
2015. jan. 5. 20:35
 2/4 anonim ***** válasza:

A honvágy az azt jelenti, hogy otthon szeretnél lenni. Gondolkozz. Már otthon vagy, nincs miután sóvárognod. Vagyis amit te érzel, az nem honvágy.


De az is lehet, hogy rosszul értelmeztem a kérdést, és valójában az után a hely után vagy honvágyad, ahol voltál 1 héttel ezelőtt. Nos, ha ez a helyzet, akkor csak annyit tudok mondani, hogy viseld el. Honvágy ellen nem igazán vagy gyógyír.

2015. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem értem a kérdést....ha otthon vagy nem lehet honvágyad:) valami más nyomhatja a lelked:)
2015. febr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Talán megváltozott valami az otthoni környezetedben, valami ami eddig otthonossá tette eltűnt, vagy megváltozott.
2015. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!