Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon így is kaphatok diákmunkát?

Vajon így is kaphatok diákmunkát?

Figyelt kérdés

/Először is bocsánat, ha rossz kategóriába írok, nem tudtam eldönteni hova tegyem (üzlet és pénzügyek vagy szépség kategória) így ide tettem inkább./


Az a problémám, hogy elég csúnya az arcbőröm, nincs tele nagy gennyes ragyákkal, de azért ilyen apróbbakból van elég sok és nagyon félek így bemenni egy diák-munkaközvetítőbe, mi van, ha rám néznek és már el is küldenek ezért? :( Egyébként árufeltöltőnek jelentkeznék.

Szerintetek ez nagy hátrányt jelent?


2010. febr. 20. 16:06
 1/2 anonim válasza:

nagyon komolyan mondom hogy nem számít!!

viszont mostanában (ugye válság van) a diászövetkezetek is szarban vannak, elég kevés a munkalehetőség

2010. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

huhh, akkor megnyugodtam :)

Igen, mondjuk még így sem biztos, hogy kapok munkát, de akkor legalább bátrabban próbálkozok!

2010. febr. 20. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!