Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy megtanulok...

Miért van az, hogy megtanulok valamit, bármikor tudom de a dolgozatban nem sikerül? = (

Figyelt kérdés
azóta van ilyen problémám amióta leromlott az átlagom, és a szüleim kiakarnak vetetni a suliból..évvégéig kaptam haladékot..tizenegyedikes vok.
2010. febr. 20. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Túlzottan stresszelsz dolgozatíráskor. Próbálj meg valami adrenalinlöketet adni tanulás közbenre!
2010. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg túlságosan ideges vagy, mikor írtok.

Én matekkal voltam így... A tanártól mindenki rettegett/retteg (megjegyzem 10-es vagyok..), én pedig gyakorlatilag egy merő görcs voltam, mikor tz-re került sor. Aztán egyszer csak rájöttem, hogy fölösleges ezen kibuknom, mert csak az életem teszem tönkre vele. Doga előtt tanultam egy keveset, átlapoztam a füzetemet, aztán kész. Nem gondoltam rá, mintha már túlestem volna rajta. Valahogy, mikor sikerült elhitetnem ezt magammal, már nem aggódtam, vagy ha doga előtt mégis rám jött az ideg, ránéztem "szeretett" tanárunkra és rávigyorogtam, hogy már azért is megcsinálom, hogy megmutassam, jobb vagyok, mint hiszi

2010. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!