Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Vajon csak én...

Mit tegyek? Vajon csak én reagálom túl vagy tényleg kezdek láthatatlanná válni? Mit csinálhatok rosszul mert nekem már tippem sincs?

Figyelt kérdés

17/L vagyok és mostanában egyre depressziósabb. De ez végül is azért van mert a barátaim kezdenek elhidegülni tőlem, pedig borzasztóan szerettem őket, de most mostanra már valamiért tojan rám magasól pl: pasi ügyeikbe nem avatnak be, kívülállóként kezelnek, régebben mindenről tudtak velem beszélni de ha valamelyik kettesben marad velem következik a néma csönd mert egyszerűen bármit kérdezek egy sima igennel vagy nemmel elintézik és onnatól kezdve a füzetük felé görnyedenk és firkálni kezdik.

Buliba meg kocsmázni is járnak egy páran és engem egyszerűen mikor arra kerül a sor hogy kik vannak meghívva akkor én kimaradok a listából.De amikor megemlítem nekik ezeket akkor meg le vagyok ugatva mert hogy hogy képzelem azt hogy ilyen hülyeségekre gondolok...

Most mit kéne tennem?

Sajnos pasim sincs mert ronda vagyok és unalmas, de legalább azt reméltem hogy a barátaim megmaradnak, ha már pasim sose lesz...de úgy tűnik kezdnek kiszorítani a klikkjükből, pedig állandóan azt hangoztatják hogy szeretnek meg stbstb... de ezek csak szavak...

Mit tegyek? Van amúgy még valaki aki ilyen helyzetbe van?


2010. febr. 20. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

próbálj mással barátkozni. :) hidd el, elfelejted őket, és amdj egyszer azon kapod magad, hogy ők hiányolnak téged. egyébként énsi egy voltam egy darabig.

L

2010. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg elég furcsa helyzet... Biztos szeretnek ha azt mondják, mert különben tuti megmondanák az igazat, de nem értem akkor meg miért nem hívnak meg ilyenek :S Lehetséges, hogy egy kicsit elhidegültek tőled mostanában, de attól még szerethetnek. Mi lenne ha meghívnád őket magatokhoz, mondjuk hogy aludjanak ott? rendeznétek egy csajos napot, dumálnátok :D Ha nem akarnak elmenni, akkor hagyd őket, mert lehet, hogy már tényleg nem annyira bírnak, de ha elmennek, akkor nincs baj és jól érzitek magatokat :)
2010. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajna nem lakunk egy városba...mindegyik barátom, haverom más városokból való így az utazás is elég érdekes lenne...de lehet hogy jó ötlet csak valahogy annyira elszomorítottak hogy már ahhoz sincs kedvem hogy ezt megszervezzem.
2010. febr. 20. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyél magabiztos. Nem számít hogyan néz ki egy nő. Ha magabiztos, akkor szexi is! :)Becsukhatod a szemed azok előtt a dolgok előtt, amiket nem akarsz látni; de a szívedet nem csukhatod be, hogy ne érezz... A kapcsolatok olyanok, mint az üveg: néha jobb ha összetörve hagyjuk ahelyett, hogy megsebeznénk magunkat mialatt próbáljuk újra összerakni... Az élet olyan, mint a hullámvasút: egyszer fent, egyszer lent.Ami nem öl meg, az megerősít ...A legnagyobb hiba amit életed során elkövetsz az, ha állandóan attól félsz, hogy elkövetsz egyet.Továbblépni egyszerű; csak megnehezítik azok a dolgok, amiket magad mögött hagysz.... ... Hát teljes szívvel megértelek de hagyd hogy a dolgok maguktól mennyenek. Nem aza lényeg,hogy mások mitgondolnak hanem az hogy te mit érzzel .ez a pubertáns.. iylenkor minden felborul . Barátkozz új emberekkel. Járj el szórakozó helyekre . akár egyedül. Nehanyagold elmagad . Szervezz közös progikat
2010. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondani könnyű...menjek el egyedül szórakozni...lehet hogy nem lenne rossz de az már nekem nem szórakozás lenne...am az uccsónak...köszi hogy ilyen szépeket írtál :)
2010. márc. 7. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!