Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj ha egy kicsit fiúsabb...

Az baj ha egy kicsit fiúsabb vagyok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Na szóval szerintetek az baj ha egy kicsit fiús vagyok? Ne értsétek félre nem vagyok lezbi, csak hát szeretem a gépes játékokat(minecraft, COD, cs, lol, gta), van xbox-om, egyik kedvenc sorozatom a South Park és most akarom lerakni a jogsit motorra... Ugye ez nem baj??? 14/L

2015. ápr. 20. 20:48
 1/7 anonim válasza:
Ez nem baj!
2015. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki a frászt érdekel? Vagy ezzel akarsz felvágni? Mert akkor gáz.
2015. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem ezzel akarok felvágni... épp ezaz csak tudni akarom, hogy ez normális-e.
2015. ápr. 20. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Várnék a B kategóriásra...

Szimplán a kismotor pénzkidobás.

Amúgy nincs vele baj!

2015. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A COD minden féle téren negatív, ha srác lennél akkor is az lenne. Igénytelenségre vall, kivéve COD 1-2.
2015. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az MC vall igénytelenségre, akik azt játszák nem igénylik a grafikát és a normális gameplayt. Amúgy sok gamer egy olyan csajról álmodik, mint amilyen Te vagy, "Gamercsaj". :D
2015. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A grafika szerintem semmit nem ér egy játék esetén. A Baldur's Gate mind a mai napig az egyik legjobb RPG, ami valaha kijött, és 1998-as. Pont ez a vérpistikés grafika mánia az, ami miatt, hanyatlik a mai játékok színvonala, jó a grafika oszt cső... Szerintem ez édeskevés.

Minecraft: Kipróbáltam, nem jött be. Legózni élőben is tudok, nekem pedig üres, magányos volt a világ. Viszont igénytelennek nem nevezném, iszonyatosan nagy szabadságot ad a kreativitásnak.

2015. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!