Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » ! Szerintetek hogy döntsek?

! Szerintetek hogy döntsek?

Figyelt kérdés
Ugy èrzem hogy a legjobb baràtnőm a tesóm miatt kezd hanyagolni. Pedig règebben nem voltak annyira jó kapcsolatba ès most ez engem nagyon bànt mert nincs olyan ember akivel mindent megbeszèlhetnèk mert a legjobb baràtnőm volt az akivel ugy èrzem mindent meg tudtam beszèlni ès most meg nem. Mondtam neki ma hogy csinàjunk egy kèpet aszt mondta h nem csufoskodik velem. De a testvèremmel bezzeg csinàlt! De ugy èrzem hogy az igaz baràtok nem ilyenek! Meg règebben ő is megvèdett engem èn is őt most meg leszar magasról nem is foglalkozik velem ès engem ez nagyon bànt! Nekem nagyon nehèz igy de ha beszèlni szeretnèk vele nem èrdekli!

#Hótigris
2015. ápr. 23. 21:12
 1/3 anonim válasza:
ne zaklasd, engedd el és barátkozz mással :)
2015. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az ilyen nem barát!! de azért mond el a tesódnak hogy ez neked nagyon szarul esett. Menj és próbálj meg barátkozni mással, őt pedig hanyagold! Ha annyira nagy barátok lennétek nem mondott volna ilyet, még viccből sem, és nem tojna a fejedre magasról!
2015. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem is kène a tesómmal beszèlni de ugy se èrtenè meg neki az a fontos h az ő legjobb baràtnőjèvel jó a kapcsolatuk
2015. máj. 4. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!