Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezért miért kéne pszichológush...

Ezért miért kéne pszichológushoz mennem?

Figyelt kérdés
Minden ismerősöm és a tanáraim is azt mondják, hogy mennem kéne pszichológushoz. Ennek az az oka hogy hirtelen természetű és indulatos vagyok. Nem vagyok agresszív, inkább csak kiabálok. Verekedni nem szeretek, csak akkor ütök ha ütnek. De amikor felkapom a vízet, akkor nagyon bele tudom magam lovalni a veszekedésbe, sokszor olyanokat mondok, amiket később már megbánok.

2015. ápr. 24. 06:43
 1/3 anonim válasza:
Zavar téged, hogy ilyen vagy? Ha igen, szerintem érdemes elmenned egy jó pszichológushoz, mert segíthet. Nem kell megijedni, nem olyan nagy dolog ez és nem a bolondok járnak oda, szóval ne vedd sértésnek, hogy oda akarnak küldeni. Egyébként meg semmi ördögtől való dolog nem fog ott történni, csak egy jót beszélgettek és sokkal jobban fogod érezni magad utána. :) És aztán a többieknek is elmondhatod, hogy voltál pszichológusnál és többet nem fognak ezzel baszogatni.
2015. ápr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen zavar mert már szinte egy barátom nincs. Én meg ennek ellenére barátkozós vagyok. Nem az zavar hogy ezzel piszkálódnak, hanem hogy ilyen vagyok
2015. ápr. 24. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, aztán meg jól elküld téged dühkezelési csoport teriápiákra...
2015. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!