Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Folyton feszengek 14 évesen a...

Folyton feszengek 14 évesen a súlyom miatt és szerintem akkor sem múlna el ha lefogynék. El kell mennem pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Ha valami édességet eszek mindig tönkreteszi a napomat és büntetem magamat lelkileg..Ma láttam hogy híztam és egész nap sírtam. Komoly gondjaim vannak?

2012. dec. 28. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézz utána "Paul McKenna - Le tudlak fogyasztani" könyvének! Segíteni fog, ígérem!
2012. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm..remélem:)
2012. dec. 28. 18:11
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak az agyaddal van a baj, akkor pszichóhoz kell menni. magasság, súly? a csajoknak van egy ilyen h*lye beütésük, hogy 40
2012. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szóval hogy 40 kilósan is kövérek. bocs csak ez a sz*r elküldte hamarabb.
2012. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
van rajtam plusz 10 kilo felesleg:|
2012. dec. 29. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom, hogy mit érzel. Nyár előtt 76 kg voltam a 171 centimhez. Mindenki piszkált, nagyon sokat sírtam. Öncsonkítottam (harapdálás, vagdosás formájában), volt hogy megpróbáltam hánytatni magam. Nyáron fogyókúrába kezdtem, azóta lefogytam 64 kilóra. Mondjuk, még mindig néha belémáll az ideg, mert mivan ha visszaszedem, sőt, többet? De ettől függetlenül jót tett a fogyás, és neked is jót tenne. Nem kell drasztikus dolgokra gondolni. Bőven elég, ha az édességeket kerülöd, és nem eszel egészségtelen, nagyon hizlaló ételeket. 6 után már ne egyél, de ha nagyon éhes vagy benyomhatsz egy könnyű salátát, vagy valami gyümölcsöt. Késő délután pedig szánj 45 percet/ 1 órát egy kis tornára. Felülések, guggolások, fekvőtámasz, stb. Ezek se annyira megerőltetőek. Ha pedig jobb lesz az idő, eljárhatsz a szabadba kocogni. De ne álldogálj állandóan a mérlegen, hiszen az eredményhez idő kell. Bőven elég ha 1-2 hetente megméredszkedsz.

Hidd el, hogy ha meglátszanak az eredmények, akkor sokkal jobban leszel, és nagyon büszke leszel magadra.

Bár az is lehet, hogy csak meg kéne tanulnod elfogadni magadat. Megkérdezhetem, hány centi és kiló vagy? Lehet, hogy csak az önképeddel van baj, és a súlyod teljesen normális.

15/L

2012. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
175cm és 70kiló:( Hát januártól paleo módon fogok enni és a mindennapjaimba beiktatom a fél óra jóga+fél óra futást. Ez szerinted jó?:)
2012. dec. 30. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz vészes egyáltalán, maximum kicsit husis. De ha ennyire zavar akkor dolgozz magadon. :)

A paleo módszerről még nem hallottam, de a diétákkal óvatosan, hiszen még fejlődő szervezet vagy, inkább mozogj. A fél óra jóga és futás mindenképpen hasznos! :)

15/L

2012. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is voltam paleon,teljesen tönkretette két év alatt a hormonális rendszerem. Ezzel nem csak én vagyok így, 180degreehealth.com-on rengeteget olvashatsz erről. Amerikában már többen bele is haltak ebbe az őrületbe. Szerintem sokkal jobban jársz ha elolvasod Paul McKenna könyvét.
2013. jan. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!